Zateplená detská deka sivá s bodkami

Kód: 11654
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€21,76
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Zateplená detská deka sivá s bodkami Zateplená dečka do kočíka so sivou vrchnou stranou z flísu, s podšívkou zo 100% bavlny s motívom bodiek a vnútri zateplená dutým vláknom značky Valtherm. Deka má použitie po celý rok, pretože Valtherm má výborné termoregulačné vlastnosti. Rozmer deky je cca 70 x 100 cm, môže sa prať v práčke na 30 °C. Deky šijeme v ČR z materiálov certifikovaných na výrobky pre deti do troch rokov. Popis výrobku - zateplená detská deka šedé bodky:     Deka zateplená dutým vláknom.     Materiálové prevedenie je fleece-Valtherm-bavlna.     Rozmer cca 70 x 100 cm.     Vyrábame v ČR.     Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Materiál: podšívka - 100% bavlna, zateplenie - duté vlákno Valtherm, vrchná strana - 100% polyester, PES rúno - základné informácie. Vzduch je najlepší izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý nový materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna voštinovej štruktúry s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnutá tepelná izolácia až do -35 °C).

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Zateplená detská deka sivá s bodkami


Zateplená dečka do kočíka so sivou vrchnou stranou z flísu, s podšívkou zo 100% bavlny s motívom bodiek a vnútri zateplená dutým vláknom značky Valtherm. Deka má použitie po celý rok, pretože Valtherm má výborné termoregulačné vlastnosti. Rozmer deky je cca 70 x 100 cm, môže sa prať v práčke na 30 °C. Deky šijeme v ČR z materiálov certifikovaných na výrobky pre deti do troch rokov.

Popis výrobku - zateplená detská deka šedé bodky:

  •     Deka zateplená dutým vláknom.
  •     Materiálové prevedenie je fleece-Valtherm-bavlna.
  •     Rozmer cca 70 x 100 cm.
  •     Vyrábame v ČR.
  •     Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.


Materiál:

  • podšívka - 100% bavlna,
  • zateplenie - duté vlákno Valtherm,
  • vrchná strana - 100% polyester,
  • PES rúno - základné informácie.


Vzduch je najlepší izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý nový materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna voštinovej štruktúry s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnutá tepelná izolácia až do -35 °C).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské deky zimné
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: