Čarovná podložka pre maľovanie vodou

Kód: 778309
Akcia
Neohodnotené
Značka: Akuku
€11,22
Skladom u dodávateľa (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Čarovná podložka pre maľovanie vodou Čarovná podložka pre maľovanie vodou je perfektným darčekom pre každé dieťa. Pomocou špeciálneho značkovacieho pera naplneného vodou môžete vytvárať jedinečné kresby, ktoré po sušení magicky zmizne. Menšie deti môžu maľovať prstami a vytvárať odtlačky rúk alebo nôh, stačí ich navlhčiť vodou. Na podložku kreslíme v štyroch farbách: červená, modrá, žltá a fialová. Kúzelné pero nezanecháva na koži a oblečenie dieťaťa žiadne stopy. Pre väčšie deti je k dispozícii šablóna s číslami a figúrkami a kniha na naučenie kreslenie. Sada obsahuje:- čarovná podložka 76 x 58 cm- 2 perá,- šablóna s číslami a obrázkami,- kniha, ktorá učí kresliť. Teraz už nepotrebujete žiadne pastelky, fixky ani farby. Nulové škvrny a nečistoty. Všetko, čo potrebujete, je voda. Rohož je opakovane použiteľná, počkajte, kým výkresy nevyschnú. Kreatívna zábava pre každé dieťa. Stimuluje predstavivosť a rozvoj umeleckých schopností, precvičuje obratnosť. Nešpiní ruky, ústa ani oblečenie !!!

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Čarovná podložka pre maľovanie vodou

Čarovná podložka pre maľovanie vodou je perfektným darčekom pre každé dieťa. Pomocou špeciálneho značkovacieho pera naplneného vodou môžete vytvárať jedinečné kresby, ktoré po sušení magicky zmizne. Menšie deti môžu maľovať prstami a vytvárať odtlačky rúk alebo nôh, stačí ich navlhčiť vodou.

Na podložku kreslíme v štyroch farbách: červená, modrá, žltá a fialová.

Kúzelné pero nezanecháva na koži a oblečenie dieťaťa žiadne stopy. Pre väčšie deti je k dispozícii šablóna s číslami a figúrkami a kniha na naučenie kreslenie.

Sada obsahuje:
- čarovná podložka 76 x 58 cm
- 2 perá,
- šablóna s číslami a obrázkami,
- kniha, ktorá učí kresliť.

Teraz už nepotrebujete žiadne pastelky, fixky ani farby. Nulové škvrny a nečistoty. Všetko, čo potrebujete, je voda. Rohož je opakovane použiteľná, počkajte, kým výkresy nevyschnú. Kreatívna zábava pre každé dieťa. Stimuluje predstavivosť a rozvoj umeleckých schopností, precvičuje obratnosť.

Nešpiní ruky, ústa ani oblečenie !!!

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne hračky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: