Bambusová miska na desiatu 2 ks sivá zelená

Kód: 785239
Akcia
Neohodnotené
Značka: Eco Rascals
€23,43
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Bambusová miska na desiatu 2 ks sivá zelená   Je vyrobená z bambusu, čo je prírodný, organický, recyklovateľný, biologicky rozložiteľný materiál, ktorý sa pestuje a žne bez použitia pesticídov. Má super silikónový kryt. Dodáva sa v 3 farebných variantoch. Silikónový obal pevne a presne chráni obsah desiaty alebo druhé raňajky. Flexibilná aplikácia na nádobu, ideálna pre predškolákov a študentov. Vďaka optimálnej veľkosti je sada 2 kusov perfektnou alternatívou k lanuchboxu. Zároveň je tak kompatibilná, že sa zmestí do najmenšieho batohu. Ľahko sa čistí a je príjemná na dotyk. Je vhodná pre malé deti a ostatných, ktorí jedia vlastné jedlo v škole a škôlke, počas tréningov a výletov. Súprava dvoch samostatných nádob umožňuje oddeliť rôzne pokrmy, napríklad ovocie zo sendviča. Môžete tiež odstrániť viečka a mať dve nádoby na dezert alebo šalát. Pre mládež, na desiatu alebo do kempingového či záhradného náčinia. Dva nezávislé nádobky fungujú lepšie ako samostatná sekcia v jednej a ľahšie sa balia. Táto sada je skvelá, pretože pomáha rodičom vytvárať a baliť vyvážené jedlá aj do tých najmenších batohov. Bambusový riad nepoužívajte v mikrovlnnej rúre, rúre, sterilizátore, umývačke riadu alebo mrazničke – môže sa zdať, že to robí dobre, ale vydrží dlhšie, pokiaľ nebude ošetrené.  Silikónové viečka sú 100% silikónové, schválené FDA plastmi, BPA, PVC, olovo a ftaláty.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Bambusová miska na desiatu 2 ks sivá zelená

 

Je vyrobená z bambusu, čo je prírodný, organický, recyklovateľný, biologicky rozložiteľný materiál, ktorý sa pestuje a žne bez použitia pesticídov. Má super silikónový kryt. Dodáva sa v 3 farebných variantoch. Silikónový obal pevne a presne chráni obsah desiaty alebo druhé raňajky. Flexibilná aplikácia na nádobu, ideálna pre predškolákov a študentov. Vďaka optimálnej veľkosti je sada 2 kusov perfektnou alternatívou k lanuchboxu. Zároveň je tak kompatibilná, že sa zmestí do najmenšieho batohu. Ľahko sa čistí a je príjemná na dotyk.

Je vhodná pre malé deti a ostatných, ktorí jedia vlastné jedlo v škole a škôlke, počas tréningov a výletov. Súprava dvoch samostatných nádob umožňuje oddeliť rôzne pokrmy, napríklad ovocie zo sendviča. Môžete tiež odstrániť viečka a mať dve nádoby na dezert alebo šalát. Pre mládež, na desiatu alebo do kempingového či záhradného náčinia. Dva nezávislé nádobky fungujú lepšie ako samostatná sekcia v jednej a ľahšie sa balia. Táto sada je skvelá, pretože pomáha rodičom vytvárať a baliť vyvážené jedlá aj do tých najmenších batohov. Bambusový riad nepoužívajte v mikrovlnnej rúre, rúre, sterilizátore, umývačke riadu alebo mrazničke – môže sa zdať, že to robí dobre, ale vydrží dlhšie, pokiaľ nebude ošetrené. 

Silikónové viečka sú 100% silikónové, schválené FDA plastmi, BPA, PVC, olovo a ftaláty.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové misky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: