Cumlík BOHEME CLOUD 0+ 1 ks sivá

Kód: 789001
Akcia
Neohodnotené
Značka: Bibs
€7,71
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Cumlík BOHEME CLOUD 0+ 1 ks sivá CHICCO PHYSIO SOFT v gumovom prevedení je úplne mäkký, ortodontický cumlík, určený na podporu správneho vývoja dutiny ústnej dieťaťa od narodenia. PhysioForma - unikátny Chicco tvar cumlíka: PhysioForma Soft je cumlík pre bábätká s jedinečným tvarom. Dokonale priľne k poschodiu a podporuje správne umiestnenie jazyka: dopredu a hore. Vďaka tomu zostávajú dýchacie cesty prirodzene otvorené a podporujú fyziologické dýchanie (nosom), ktoré je veľmi dôležité pre správny vývoj bábätka. Tvar bradavky PhysioForma Soft taktiež umožňuje stály, rovnomerný tlak na poschodie, pomáha mu expandovať a tým vytvárať priestor pre zuby. Nesprávne vyrovnanie jazyka v ústach môže prispieť k budúcim problémom so zubami, ako je zhlukovanie, otvorený zhryz a skrížený zhryz. Prírodné: Guma na bradavky PhysioForma Soft je prírodný, pružný a odolný materiál. Tvar PhysioForm je: tenká a flexibilná základňa bradaviek, ktorá vám umožní pohodlne zavrieť ústa, hlava smeruje nahor, ponecháva priestor pre prirodzenú polohu jazyka, zakrivená hlava, ktorá rovnomerne rozdeľuje tlak jazyka na striešku úst, priehlbinu na spodnej strane hlavy a jemné drážky, ktoré napodobňujú prirodzený tvar poschodia, pomáhajú umiestniť jazyk do správnej polohy. Tvar PhysioForma je výsledkom spolupráce medzi výskumným centrom Osservatorio Chicco, skúsenými pediatrami a Talianskou ortodoncia. Správne vetranie: Cumlíky PhysioForma Soft sú vybavené prieduchmi na zabezpečenie dostatočného prúdenia vzduchu. Zabraňujú hromadeniu slín a podráždeniu úst vášho dieťaťa. Balíček obsahuje: 1 ks cumlíka 0m+.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Cumlík BOHEME CLOUD 0+ 1 ks sivá

CHICCO PHYSIO SOFT v gumovom prevedení je úplne mäkký, ortodontický cumlík, určený na podporu správneho vývoja dutiny ústnej dieťaťa od narodenia. PhysioForma - unikátny Chicco tvar cumlíka: PhysioForma Soft je cumlík pre bábätká s jedinečným tvarom. Dokonale priľne k poschodiu a podporuje správne umiestnenie jazyka: dopredu a hore. Vďaka tomu zostávajú dýchacie cesty prirodzene otvorené a podporujú fyziologické dýchanie (nosom), ktoré je veľmi dôležité pre správny vývoj bábätka. Tvar bradavky PhysioForma Soft taktiež umožňuje stály, rovnomerný tlak na poschodie, pomáha mu expandovať a tým vytvárať priestor pre zuby. Nesprávne vyrovnanie jazyka v ústach môže prispieť k budúcim problémom so zubami, ako je zhlukovanie, otvorený zhryz a skrížený zhryz.

Prírodné: Guma na bradavky PhysioForma Soft je prírodný, pružný a odolný materiál.

Tvar PhysioForm je: tenká a flexibilná základňa bradaviek, ktorá vám umožní pohodlne zavrieť ústa, hlava smeruje nahor, ponecháva priestor pre prirodzenú polohu jazyka, zakrivená hlava, ktorá rovnomerne rozdeľuje tlak jazyka na striešku úst, priehlbinu na spodnej strane hlavy a jemné drážky, ktoré napodobňujú prirodzený tvar poschodia, pomáhajú umiestniť jazyk do správnej polohy. Tvar PhysioForma je výsledkom spolupráce medzi výskumným centrom Osservatorio Chicco, skúsenými pediatrami a Talianskou ortodoncia. Správne vetranie: Cumlíky PhysioForma Soft sú vybavené prieduchmi na zabezpečenie dostatočného prúdenia vzduchu. Zabraňujú hromadeniu slín a podráždeniu úst vášho dieťaťa.

Balíček obsahuje: 1 ks cumlíka 0m+.

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: