Zateplená detská deka ružová baletky

Kód: 11660
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€21,76
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Ružová zimná deka s motívom baletiekZateplená dečka do kočíka s ružovou vrchnou stranou z flísu, s podšívkou zo 100% bavlny s motívom baletiek a vnútri zateplená dutým vláknom značky Valtherm. Deka má použitie po celý rok, pretože Valtherm má výborné termoregulačné vlastnosti. Rozmer deky je cca 70 x 100 cm, môže sa prať v práčke na 30 ° C. Deky šijeme v ČR z materiálov certifikovaných na výrobky pre deti do troch rokov. Popis výrobku - zateplená detská deka ružové baletky:     Deka zateplená dutým vláknom.     Materiálové prevedenie je fleece-Valtherm-bavlna.     Rozmer cca 70 x 100 cm.     Vyrábame v ČR.     Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o. Materiál:     podšívka - 100% bavlna,     zateplenie - duté vlákno Valtherm,     vrchná strana - 100% polyester. PES rúno - základné informácieVzduch je najlepšie izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý nový materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna v voštinové štruktúre s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnuté tepelnej izolácie až do -35 ° C).

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Ružová zimná deka s motívom baletiek

Zateplená dečka do kočíka s ružovou vrchnou stranou z flísu, s podšívkou zo 100% bavlny s motívom baletiek a vnútri zateplená dutým vláknom značky Valtherm. Deka má použitie po celý rok, pretože Valtherm má výborné termoregulačné vlastnosti. Rozmer deky je cca 70 x 100 cm, môže sa prať v práčke na 30 ° C. Deky šijeme v ČR z materiálov certifikovaných na výrobky pre deti do troch rokov.


Popis výrobku - zateplená detská deka ružové baletky:

  •     Deka zateplená dutým vláknom.
  •     Materiálové prevedenie je fleece-Valtherm-bavlna.
  •     Rozmer cca 70 x 100 cm.
  •     Vyrábame v ČR.
  •     Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.


Materiál:

  •     podšívka - 100% bavlna,
  •     zateplenie - duté vlákno Valtherm,
  •     vrchná strana - 100% polyester.


PES rúno - základné informácie

Vzduch je najlepšie izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý nový materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna v voštinové štruktúre s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnuté tepelnej izolácie až do -35 ° C).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské deky zimné
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: