Vankúš a perinka Tencel 100x135 cm

Kód: 1833
Neohodnotené
Značka: Senna Baby
€37,67
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Senna Baby už 20 rokov vyrába vankúšiky a perinky pre najmenších, ktoré sú svojou kvalitou vhodné pre deti s alergiami. - Ľahká a hodvábna antialergénny prikrývka - Prikrývka je ideálna pre celoročné použitie - Povlak a výplň perinky a vankúša je z vlákien Tencel, ktoré majú vynikajúce termoregulačné schopnosti a pomáhajú telíčku stabilizovať jeho teplotu - Vlákna Tencel majú tieto výhody: sú hladké ako koža, odvádza vlhkosť, sú antibakteriálne, teplé ako vlna a savejšie ako bavlna - Po stranách je prikrývka spevnená velúrovou lemovkou - Prikrývku a vankúšik je možné prať v práčke na 40 ° C Rozmery: Vankúšik: 40 × 60 cm Prikrývka: 100 × 135 cm materiál: Povlak: Tencel Výplň: Tencel Prikrývka je vhodná pre deti od narodenia do cca 4 rokov. TENCEL® fabric ™ - Je unikátna tkanina vyrobená z celulózovej (drevených) TENCEL® vlákien. Tkanina je vyrobená z celulózového vlákna, tieto vlákna sa primárne vyrába zo dřevaz drobných celulózových súčiastok dreva, drobných vláskov, z ktorých sa vyrábajú celulózové vlákna. Funkčnosť tejto tkaniny je založená na inovatívnej konštrukcii, usporiadanie celulózových vlákien. Tkanina TENCEL® fabric ™ je vysocehydrofilní a schopná optimalizovať absorpciu vlhkosti s vynikajúcimi chladiacimi schopnosťami. Tkanina prirodzene chladí a potláča rast baktérií. Tkanina je špeciálne vyvinutá na výrobu posteľnej textilu, najmä prešívaných prikrývok a vankúšov. Výrobky z TENCEL® fabric ™ vám zaručí vynikajúcu nadštandardne vitálny spánok.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Senna Baby už 20 rokov vyrába vankúšiky a perinky pre najmenších, ktoré sú svojou kvalitou vhodné pre deti s alergiami.

- Ľahká a hodvábna antialergénny prikrývka
- Prikrývka je ideálna pre celoročné použitie
- Povlak a výplň perinky a vankúša je z vlákien Tencel, ktoré majú vynikajúce termoregulačné schopnosti a pomáhajú telíčku stabilizovať jeho teplotu
- Vlákna Tencel majú tieto výhody: sú hladké ako koža, odvádza vlhkosť, sú antibakteriálne, teplé ako vlna a savejšie ako bavlna
- Po stranách je prikrývka spevnená velúrovou lemovkou
- Prikrývku a vankúšik je možné prať v práčke na 40 ° C

Rozmery:
Vankúšik: 40 × 60 cm
Prikrývka: 100 × 135 cm

materiál:

Povlak: Tencel
Výplň: Tencel

Prikrývka je vhodná pre deti od narodenia do cca 4 rokov.

TENCEL® fabric ™ - Je unikátna tkanina vyrobená z celulózovej (drevených) TENCEL® vlákien.

Tkanina je vyrobená z celulózového vlákna, tieto vlákna sa primárne vyrába zo dřevaz drobných celulózových súčiastok dreva, drobných vláskov, z ktorých sa vyrábajú celulózové vlákna.

Funkčnosť tejto tkaniny je založená na inovatívnej konštrukcii, usporiadanie celulózových vlákien.

Tkanina TENCEL® fabric ™ je vysocehydrofilní a schopná optimalizovať absorpciu vlhkosti s vynikajúcimi chladiacimi schopnosťami. Tkanina prirodzene chladí a potláča rast baktérií.

Tkanina je špeciálne vyvinutá na výrobu posteľnej textilu, najmä prešívaných prikrývok a vankúšov. Výrobky z TENCEL® fabric ™ vám zaručí vynikajúcu nadštandardne vitálny spánok.

Dodatočné parametre

Kategória: Perinky a vankúšiky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: