Univerzálny čistič - Sensitive 500 ml

Kód: DE3046
Neohodnotené
Značka: Sonett
€4,08
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
SONETT Univerzálny čistič SENSITIVE 500 mlŠpeciálne zloženie, ktoré nedráždia ani tú najcitlivejšiu pokožku. Rad Sensitiv bola vyvinutá pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.Čisto rastlinné tenzidyBez prísad z petrochemického priemysluBez vonných látok, farbívBez konzervačných látokbez enzýmovBez génových technológiíPlne biologicky odbúrateľnéMimoriadne šetrný k pokožke.Certifikát: ECO Garantie, ECO Control, vegan.Dávkovanie: Naneste na hubku alebo na navlhčenú handričku. Môžete tiež pridať 1/2 - 1 polievkovú lyžicu (5-10 ml) na 10 litrov vody, v závislosti od miery znečistenia.Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiekCukor, škrob a kokosový tuk sú surovinami pre použité cukrovej tenzidy. Spolu s derivátmi vyrobenými z kokosového tuku a oxidov síry, tvoria kombináciu vzájomne sa doplňujúcich a posilňujúcich aktívnych čistiacich látok s vynikajúcou schopnosťou rozpúšťať tuky a s veľmi vysokou znášanlivosťou pre pokožku.Biologické odbúravaniePri procese výroby cukrových tenzidov a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Pre mikroorganizmy je preto ľahké rýchlo a úplne tieto tenzidy rozložiť. Cukrové tenzidy aj deriváty kokosového oleja sú podľa OECD biologicky ľahko odbúrateľné.Upozornenie: Za teplôt pod 10 ° C sa produkt mení a trochu hustne a zakaľuje sa, čo za tepla, resp. po miernom pretrepaní opäť zmizne.Celý obal je recyklovateľný

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

SONETT Univerzálny čistič SENSITIVE 500 ml

Špeciálne zloženie, ktoré nedráždia ani tú najcitlivejšiu pokožku. Rad Sensitiv bola vyvinutá pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Čisto rastlinné tenzidy
Bez prísad z petrochemického priemyslu
Bez vonných látok, farbív
Bez konzervačných látok
bez enzýmov
Bez génových technológií
Plne biologicky odbúrateľné
Mimoriadne šetrný k pokožke.

Certifikát: ECO Garantie, ECO Control, vegan.

Dávkovanie: Naneste na hubku alebo na navlhčenú handričku. Môžete tiež pridať 1/2 - 1 polievkovú lyžicu (5-10 ml) na 10 litrov vody, v závislosti od miery znečistenia.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Cukor, škrob a kokosový tuk sú surovinami pre použité cukrovej tenzidy. Spolu s derivátmi vyrobenými z kokosového tuku a oxidov síry, tvoria kombináciu vzájomne sa doplňujúcich a posilňujúcich aktívnych čistiacich látok s vynikajúcou schopnosťou rozpúšťať tuky a s veľmi vysokou znášanlivosťou pre pokožku.

Biologické odbúravanie
Pri procese výroby cukrových tenzidov a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Pre mikroorganizmy je preto ľahké rýchlo a úplne tieto tenzidy rozložiť. Cukrové tenzidy aj deriváty kokosového oleja sú podľa OECD biologicky ľahko odbúrateľné.

Upozornenie: Za teplôt pod 10 ° C sa produkt mení a trochu hustne a zakaľuje sa, čo za tepla, resp. po miernom pretrepaní opäť zmizne.

Celý obal je recyklovateľný

Dodatočné parametre

Kategória: Mydlá
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: