Tuhé mydlo na škvrny 100 g

Kód: NO2010
Neohodnotené
Značka: Sonett
€3,18
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
SONETT Tuhé mydlo na škvrny 100 gVysoko účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, prepisovačky, trávy, tuku atď.Vhodné pre všetky biele a stálofarebné textílie z prírodných vlákien a zmesových tkanín.Použitie:Navlhčené mydlo aplikujte priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť a potom opláchnite. V prípade potreby proces opakujte. Iba na vonkajšie použitie.Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiekMydlo ako aktívna prác látka sa získava jednoduchým varením tukov s lúhom. Každá tuková báza má vďaka svojmu rôznemu pôvodu trochu odlišné prác vlastnosti. Kokosový tuk ako základ pre zhotovenie mydla tak má obzvlášť dobrú čistiacu schopnosť aj pri tvrdšie vody. Mydlo z palmového oleja dodáva potrebnú tvrdosť a odolnosť. Obe mydla v kombinácii tak tvoria optimálny základ k tomu, aby sa vo žlčové látke mohla naplno rozvinúť schopnosť rozpúšťať tuky. Žlč je pridávaná do hotového mydla.Biologické odbúravanieMydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje povrchové napätie (primárne odbúravanie), a nenapadá tak už živé organizmy. Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Hovädzie žlč je ako čisto prírodný produkt v priebehu niekoľkých málo dní úplne odbúraná a vrátená do prírodného kolobehu.Poznámka: Mydlo je pri použití mierne zásadité. Zelené chlorofylové zafarbenie kúskov mydla môže pôsobením svetla zosvetliť. To však nemá negatívny vplyv na schopnosť žlčového mydla rozpúšťať škvrny. Hnedastá farba, ktorá sa potom objavuje, je prirodzená farba žlče.Zásady ekologickej drogérie SONETT• Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.• Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.• Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.Zloženie:INCI: Sodium soap *, aqua, fel Tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate* Certified organically grown

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

SONETT Tuhé mydlo na škvrny 100 g

Vysoko účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, prepisovačky, trávy, tuku atď.

Vhodné pre všetky biele a stálofarebné textílie z prírodných vlákien a zmesových tkanín.

Použitie:
Navlhčené mydlo aplikujte priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť a potom opláchnite. V prípade potreby proces opakujte. Iba na vonkajšie použitie.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Mydlo ako aktívna prác látka sa získava jednoduchým varením tukov s lúhom. Každá tuková báza má vďaka svojmu rôznemu pôvodu trochu odlišné prác vlastnosti. Kokosový tuk ako základ pre zhotovenie mydla tak má obzvlášť dobrú čistiacu schopnosť aj pri tvrdšie vody. Mydlo z palmového oleja dodáva potrebnú tvrdosť a odolnosť. Obe mydla v kombinácii tak tvoria optimálny základ k tomu, aby sa vo žlčové látke mohla naplno rozvinúť schopnosť rozpúšťať tuky. Žlč je pridávaná do hotového mydla.

Biologické odbúravanie
Mydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje povrchové napätie (primárne odbúravanie), a nenapadá tak už živé organizmy. Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Hovädzie žlč je ako čisto prírodný produkt v priebehu niekoľkých málo dní úplne odbúraná a vrátená do prírodného kolobehu.

Poznámka: Mydlo je pri použití mierne zásadité. Zelené chlorofylové zafarbenie kúskov mydla môže pôsobením svetla zosvetliť. To však nemá negatívny vplyv na schopnosť žlčového mydla rozpúšťať škvrny. Hnedastá farba, ktorá sa potom objavuje, je prirodzená farba žlče.

Zásady ekologickej drogérie SONETT
• Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
• Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
• Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov
• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

Zloženie:
INCI: Sodium soap *, aqua, fel Tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate

* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Mydlá
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: