Sprej na škvrny 100 ml

Kód: 850074
Neohodnotené
Značka: Sonett
€3,84
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
SONETT sprej na škvrny s bio kôrou panamskou pre jemné textílie z vlny a hodvábu. Pôsobí skvele proti škvrnám od ovocia, vína, kakaa, prepisovacích ceruziek, tuku atď.Čisto rastlinné tenzidy, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez konzervačných látok, bez enzýmov a génových technológií.Použitie: Nastriekajte priamo na fľak a nechajte cca 10 min. pôsobiť. Opláchnite čistou vodou či vyperte v práčke.Celý obal je recyklovateľný, všetky výrobky SONETT sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.Balenie: 100 mlSonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

SONETT sprej na škvrny s bio kôrou panamskou pre jemné textílie z vlny a hodvábu. Pôsobí skvele proti škvrnám od ovocia, vína, kakaa, prepisovacích ceruziek, tuku atď.

Čisto rastlinné tenzidy, bez prísad z petrochemického priemyslu, bez konzervačných látok, bez enzýmov a génových technológií.

Použitie: Nastriekajte priamo na fľak a nechajte cca 10 min. pôsobiť. Opláchnite čistou vodou či vyperte v práčke.

Celý obal je recyklovateľný, všetky výrobky SONETT sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.

Balenie: 100 ml

Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovače škvŕn
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: