Semená na klíčky zelená šošovka 20g

Kód: 14-14
Neohodnotené
Značka: Toraf
€1,02
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Klíčky šošovky patria medzi ďalšie obľúbené klíčkyPatří medzi bohatý zdroj vitamínov B1, B2, PP, C, niacín a obsahujú rad minerálnych látok dôležitých pre fungovanie ľudského organizmu, ako sú železo, zinok, mangán, horčík, sodík, meď, draslík, fosfor, vápnik , karotén a ďalšie prospešné mikroelementy, ktoré výdatne pomáhajú pre správne fungovanie nervového systému, rozvoj a stavbu kostí a dobrú funkciu cievneho systému, taktiež majú pozitívny vplyv na pleť.Obsahuje vlákninu, ktorá je veľmi dôležitá pre odstraňovanie toxických látok z tela. Ďalej klíčky Osahuje kyselinu fóliovú, ktorá má vplyv na správny rozvoj nervového systému plodu, preto patrí medzi dôležité súčasti výživy pre tehotné ženy!

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Klíčky šošovky patria medzi ďalšie obľúbené klíčkyPatří medzi bohatý zdroj vitamínov B1, B2, PP, C, niacín a obsahujú rad minerálnych látok dôležitých pre fungovanie ľudského organizmu, ako sú železo, zinok, mangán, horčík, sodík, meď, draslík, fosfor, vápnik , karotén a ďalšie prospešné mikroelementy, ktoré výdatne pomáhajú pre správne fungovanie nervového systému, rozvoj a stavbu kostí a dobrú funkciu cievneho systému, taktiež majú pozitívny vplyv na pleť.

Obsahuje vlákninu, ktorá je veľmi dôležitá pre odstraňovanie toxických látok z tela. Ďalej klíčky Osahuje kyselinu fóliovú, ktorá má vplyv na správny rozvoj nervového systému plodu, preto patrí medzi dôležité súčasti výživy pre tehotné ženy!

Dodatočné parametre

Kategória: Semienka a príslušenstvo ku klíčeniu
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: