Semená na klíčky lucerna (alfalfa) 20g

Kód: 18
Neohodnotené
Značka: Toraf
€1,02
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Semená na klíčky lucerna (alfalfa) 20g   Klíčky lucerny (alfalfa, lucerna) obsahujú najviac vitamínov a minerálnych solí zo všetkých klíčkov. Poháre (objemovo) klíčkov má 5x viac vitamínu C než 5 rovnakých pohárov pomarančovej šťavy. Patrí medzi bohatý zdroj vitamínov A, E, B - komplex, ale najmä obsahujú množstvo minerálov ako železo, vápnik, magnézium a fosfor.Klíčky lucerny sú odporúčané tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom, ktorí nejedia mäso vitamín B12 podporuje tvorbu červených krviniek pri chudokrvnosti, pomáha osteoporóze, pôsobí protirakovinové a proti srdcovým chorobám. Redukujú zlý cholesterol, prečisťuje telo.Klíčky obsahujú lecitín, ktorý má vplyv na správnu pamäť. Sú výdatným zdrojom fytoestrogénov, ktoré prirodzeným spôsobom redukovať prejavy menopauzy. Podporujú svalovú hmotu, pevnosť kostí a zubov. Klíčky obsahujú kanvanín, ktorý je prospešný pre liečbu rakoviny hrubého čreva.Ideálne je konzumovať klíčky surové, kedy si tak zachovajú maximum výživných látok a vitamínov. Sú ideálne do šalátov, nátierok alebo na pečivo. Klíčky sa konzumujú celé vrátane koreňov. Tepelnou úpravou strácajú časť svojej výživnej hodnoty. Klíčky pomáhajú k celkovej očiste organizmu, podporujú liečbu srdcových a cievnych chorôb a zároveň sú vynikajúcim zdrojom energie, minerálov a vitamínov.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Semená na klíčky lucerna (alfalfa) 20g

 

Klíčky lucerny (alfalfa, lucerna) obsahujú najviac vitamínov a minerálnych solí zo všetkých klíčkov. Poháre (objemovo) klíčkov má 5x viac vitamínu C než 5 rovnakých pohárov pomarančovej šťavy. Patrí medzi bohatý zdroj vitamínov A, E, B - komplex, ale najmä obsahujú množstvo minerálov ako železo, vápnik, magnézium a fosfor.

Klíčky lucerny sú odporúčané tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom, ktorí nejedia mäso vitamín B12 podporuje tvorbu červených krviniek pri chudokrvnosti, pomáha osteoporóze, pôsobí protirakovinové a proti srdcovým chorobám. Redukujú zlý cholesterol, prečisťuje telo.

Klíčky obsahujú lecitín, ktorý má vplyv na správnu pamäť. Sú výdatným zdrojom fytoestrogénov, ktoré prirodzeným spôsobom redukovať prejavy menopauzy. Podporujú svalovú hmotu, pevnosť kostí a zubov. Klíčky obsahujú kanvanín, ktorý je prospešný pre liečbu rakoviny hrubého čreva.

Ideálne je konzumovať klíčky surové, kedy si tak zachovajú maximum výživných látok a vitamínov. Sú ideálne do šalátov, nátierok alebo na pečivo. Klíčky sa konzumujú celé vrátane koreňov. Tepelnou úpravou strácajú časť svojej výživnej hodnoty. Klíčky pomáhajú k celkovej očiste organizmu, podporujú liečbu srdcových a cievnych chorôb a zároveň sú vynikajúcim zdrojom energie, minerálov a vitamínov.

Dodatočné parametre

Kategória: Semienka a príslušenstvo ku klíčeniu
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: