Semená na klíčky horčice 30g

Kód: 17-17
Neohodnotené
Značka: Toraf
€1,02
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Horčica patrí medzi rastliny, ktorú akoby každý pozná a vlastne sa mu vybavuje len ako finálny produkt, ktorý používa, ako prílohu k jedlu v podobe hmoty v kelímku alebo sklenenej nádobe v rôznych chuťových variantoch. Bohužiaľ takto už spracovaná a konzervovaná už toho veľa telu nedá.Ten pravý poklad sa skrýva najviac v klíčkoch, alebo rastline samotnej. Klíčky horčice obsahuju rad prospešných látok a sú bohaté na živiny a stopové prvky ako fosfor, draslík železo. Klíčky horčice bielej obsahujú množstvo prospešných vitamínov najmä vitamín B2, ďalej A, B1, C, fytoncídy, ktoré majú schopnosť ničiť baktérie, podporujú dobré fungovanie čriev, obsahuju flavonidy, saponíny, vlákninu a rastlinné hormóny prospešné pre správnu reguláciu celého tela.Prospešnosť klíčkov jednotlivých druhov semien je popísaná v iných aukciách sa semenami na klíčky.Klíčky horčice bielej majú ostrejší, výraznú chuť a arómu, a preto sú odporúčané okrem priamej konzumácie ako korenie pre pikantné Maite jedla či jedlá z rýb.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Horčica patrí medzi rastliny, ktorú akoby každý pozná a vlastne sa mu vybavuje len ako finálny produkt, ktorý používa, ako prílohu k jedlu v podobe hmoty v kelímku alebo sklenenej nádobe v rôznych chuťových variantoch. Bohužiaľ takto už spracovaná a konzervovaná už toho veľa telu nedá.

Ten pravý poklad sa skrýva najviac v klíčkoch, alebo rastline samotnej. Klíčky horčice obsahuju rad prospešných látok a sú bohaté na živiny a stopové prvky ako fosfor, draslík železo. Klíčky horčice bielej obsahujú množstvo prospešných vitamínov najmä vitamín B2, ďalej A, B1, C, fytoncídy, ktoré majú schopnosť ničiť baktérie, podporujú dobré fungovanie čriev, obsahuju flavonidy, saponíny, vlákninu a rastlinné hormóny prospešné pre správnu reguláciu celého tela.

Prospešnosť klíčkov jednotlivých druhov semien je popísaná v iných aukciách sa semenami na klíčky.

Klíčky horčice bielej majú ostrejší, výraznú chuť a arómu, a preto sú odporúčané okrem priamej konzumácie ako korenie pre pikantné Maite jedla či jedlá z rýb.

Dodatočné parametre

Kategória: Semienka a príslušenstvo ku klíčeniu
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: