Semená na klíčky fazuľa Mungo 50g

Kód: 13-10
Neohodnotené
Značka: Toraf
€1,02
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
Semená na klíčky fazuľa Mungo 50g Fazuľa mungo (Mung, zlatá fazuľa) sú pôvodom z Indie a Číny. Patrí medzi kráľa klíčkov, pretože je využívaná najhojnejšie. Spôsobuje to jej výborná, sladká ľahko oriešková chuť a nízky obsah kalórií a preto je súčasťou takmer všetkých prírodných redukčných diét.Klíčky sú naklíčené semená, ktoré sú pre náš organizmus perfektným zdrojom vitamínov a ďalších cenných látok. Klíčky možno doma vypestovať buď v klíčiace miske, alebo na vate, kedy v podstate za 10 dní od výsevu máte k dispozícii zelenú hmotu plnú minerálov a vitamínu.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Semená na klíčky fazuľa Mungo 50g

Fazuľa mungo (Mung, zlatá fazuľa) sú pôvodom z Indie a Číny. Patrí medzi kráľa klíčkov, pretože je využívaná najhojnejšie. Spôsobuje to jej výborná, sladká ľahko oriešková chuť a nízky obsah kalórií a preto je súčasťou takmer všetkých prírodných redukčných diét.

Klíčky sú naklíčené semená, ktoré sú pre náš organizmus perfektným zdrojom vitamínov a ďalších cenných látok. Klíčky možno doma vypestovať buď v klíčiace miske, alebo na vate, kedy v podstate za 10 dní od výsevu máte k dispozícii zelenú hmotu plnú minerálov a vitamínu.

Dodatočné parametre

Kategória: Semienka a príslušenstvo ku klíčeniu
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: