Semená na klíčky brokolica 10g

Kód: 12-
Neohodnotené
Značka: Toraf
€1,02
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Semená na klíčky brokolica 10g Klíčky brokolice patrí medzi chuťovo pikantnejšie klíčky. Patria medzi najprospešnejšie pre ľudský organizmus. V priebehu klíčenia látky obsiahnuté v semienkach sa premieňajú na látky veľmi ľahko vstrebateľné ľudským organizmom. Bohatý zdroj vitamínu A, V B1, PP, rady ďalších mikroelementov a minerálnych látok dôležitých pre fungovanie ľudského organizmu, ako sú, fosfor, vápnik, železo a magnézium, enzýmy a iných, posilňujúcich telo látok. Hlavnou silou klíčkov brokolice je ale látka sulforafan, ktorá podstatným spôsobom znižuje riziko rakovinových ochorení a jej množstvo v klíčkoch je 200x väčšia, než v brokolici samotnej. Tieto klíčky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou jedálnička ľudí, ktorí sú rakovinou (napríklad pracovným prostredím) ohrozenia alebo rakovinu už majú. Zvyšujú odolnosť imunitného systému a obsahujú antibakteriálne zložky ktoré ničia baktérie Helicobacter pylori, ktorá spôsobuje zápaly žalúdka typu B a vredy.Klíčky brokolice sú vhodné pre pikantné šaláty, tvarohové nátierky, do bagiet, k syrom alebo k posypaniu zemiakov, ako príloha k hlavným jedlám.Odporúčame ako na priamu konzumáciu, tak i na ďalšie spracovanie.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Semená na klíčky brokolica 10g

Klíčky brokolice patrí medzi chuťovo pikantnejšie klíčky. Patria medzi najprospešnejšie pre ľudský organizmus. V priebehu klíčenia látky obsiahnuté v semienkach sa premieňajú na látky veľmi ľahko vstrebateľné ľudským organizmom. Bohatý zdroj vitamínu A, V B1, PP, rady ďalších mikroelementov a minerálnych látok dôležitých pre fungovanie ľudského organizmu, ako sú, fosfor, vápnik, železo a magnézium, enzýmy a iných, posilňujúcich telo látok. Hlavnou silou klíčkov brokolice je ale látka sulforafan, ktorá podstatným spôsobom znižuje riziko rakovinových ochorení a jej množstvo v klíčkoch je 200x väčšia, než v brokolici samotnej. Tieto klíčky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou jedálnička ľudí, ktorí sú rakovinou (napríklad pracovným prostredím) ohrozenia alebo rakovinu už majú. Zvyšujú odolnosť imunitného systému a obsahujú antibakteriálne zložky ktoré ničia baktérie Helicobacter pylori, ktorá spôsobuje zápaly žalúdka typu B a vredy.

Klíčky brokolice sú vhodné pre pikantné šaláty, tvarohové nátierky, do bagiet, k syrom alebo k posypaniu zemiakov, ako príloha k hlavným jedlám.

Odporúčame ako na priamu konzumáciu, tak i na ďalšie spracovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Semienka a príslušenstvo ku klíčeniu
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: