RC Auto 1:20 Mercedes Arocs miešačka 2

Kód: 65953
Neohodnotené
Značka: _Ostatní 1_
€59,22
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Mercedes Arocs pracovné auto domiešavač betónu na stavbu - krásny detailne prepracovaný plastový funkčný RC model auta na diaľkové ovládanie, v žltej farbe, na batérie, v sade s adaptérom v krabici. Pohon na všetky 4 kolesá 4x4. Funkčné bubon - otáča sa a vyklápa. Hračka so svetlom a zvukom - majáčiky svieti.Toto vozidlo jazdí na kmitočte 2,4GHz. Pri autách s touto frekvenciou už nemusíte mať obavy, že by sa prelínali signály z viacerých ovladčů. Frekvencia 2,4GHz vám totiž umožní súbežnú jazdu až desiatich áut, čo sa iste hodí napr. Pri organizovaní pretekov s kamarátom.Radio control model (RC) - Auto rádiom riadené. Auto na diaľkové ovládanie musí mať doma každý chlapec! Je to dobrodružstvo a vzrušenie z riadenia auta, ktoré je ale úplne bezpečné a zdraviu neškodné.Rozmery balenia (š v h): 56 x 26 x 20cmRozmery detské hračky (d): 38cmMateriál: plastFrekvencia: 2,4GHzPohon: 4x4Batérie DO: 2x1,5V AA (nie sú súčasťou)Batérie AUTO: battery pack (je súčasťou)Obsah balenia: auto, daálkové ovládanie, adaptér, batériový packVhodné batérie môžete k výrobku dokúpiť na našom e-shopeCena je uvedená za 1 balenie - sadu hračkyHračka je vhodná pre deti od 6 rokov

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Mercedes Arocs pracovné auto domiešavač betónu na stavbu - krásny detailne prepracovaný plastový funkčný RC model auta na diaľkové ovládanie, v žltej farbe, na batérie, v sade s adaptérom v krabici. Pohon na všetky 4 kolesá 4x4. Funkčné bubon - otáča sa a vyklápa. Hračka so svetlom a zvukom - majáčiky svieti.

Toto vozidlo jazdí na kmitočte 2,4GHz. Pri autách s touto frekvenciou už nemusíte mať obavy, že by sa prelínali signály z viacerých ovladčů. Frekvencia 2,4GHz vám totiž umožní súbežnú jazdu až desiatich áut, čo sa iste hodí napr. Pri organizovaní pretekov s kamarátom.

Radio control model (RC) - Auto rádiom riadené. Auto na diaľkové ovládanie musí mať doma každý chlapec! Je to dobrodružstvo a vzrušenie z riadenia auta, ktoré je ale úplne bezpečné a zdraviu neškodné.

Rozmery balenia (š v h): 56 x 26 x 20cm
Rozmery detské hračky (d): 38cm
Materiál: plast
Frekvencia: 2,4GHz
Pohon: 4x4
Batérie DO: 2x1,5V AA (nie sú súčasťou)
Batérie AUTO: battery pack (je súčasťou)
Obsah balenia: auto, daálkové ovládanie, adaptér, batériový pack
Vhodné batérie môžete k výrobku dokúpiť na našom e-shope

Cena je uvedená za 1 balenie - sadu hračky
Hračka je vhodná pre deti od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: