Nový zelený fusak s baránkom z biobavlny

Kód: 11420
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€46,45
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
Bio fusak zelený.Inovovaný zimný fusak s podšívkou zo 100% biobavlny v úprave baránok. Použitie fusaku je od 0 mesiacov do cca 3 rokov veku dieťaťa. Fusak pasuje do všetkých typov kočíkov, má odopínacie nánožník - čím sa dá meniť jeho dĺžka, na zadnej strane má otvory na bezpečnostné pásy autosedačky, alebo kočíka pri polohe v sede. Fusak vyrábame v ČR. Základný strih s dĺžkou 90cm a šírkou 50cm možno použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, možno fusak predĺžiť o 25cm spodným uzavretým nánožníkom, ktorý je nepremokavý i zvnútra - preto nie je nutné dávať dole zašpinené topánočky.Fusak je ušitý z troch vrstiev materiálu:vonkajšia vrstva: nepremokavá plášťovina,výplň: antibakteriálne rúno Valtherm,podšívka: 100% biobavlna.Popis výrobku - zimný fusak s baránkom z biobavlny:Zimný fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý), vnútorný poťah baránok (100% biobavlna), výplň otepľovacie rúno značky VALTHERM.Biobavlna je vyrobená z GOTS certifikovanej priadze.Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky + vrecko na šnúrku.Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.Pranie na 30 ° C.Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.Fusak vyrábame v ČR.Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.PES rúno - základné informácieVzduch je najlepšie izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna v voštinové štruktúre s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnuté tepelnej izolácie až do -35 ° C). Pre pohodlnosť a funkčnosť odevu či iného výrobku (napr. Fusaku) je dôležitá celková priedušnosť a to zrovna tak ako jeho izolačná schopnosť. Vodná para medzi odevom a telom totiž veľmi podstatne znižuje izolačnú schopnosť odevu. Plástvová štruktúra materiálu zabezpečuje bezproblémový transport vodnej pary na povrch odevu. Vďaka ultratenkým vláknam je v materiáli Valtherm zabezpečená vysoká funkčnosť i pri redukovaných hrúbkach materiálu. Poskytuje tak užívateľovi odevu izolačnú funkciu i vysoký estetický komfort a pohodlie. Ďalšou dôležitou vlastnosťou tohto materiálu je jeho vysoká odolnosť voči opakovanému čisteniu.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Bio fusak zelený.

Inovovaný zimný fusak s podšívkou zo 100% biobavlny v úprave baránok. Použitie fusaku je od 0 mesiacov do cca 3 rokov veku dieťaťa. Fusak pasuje do všetkých typov kočíkov, má odopínacie nánožník - čím sa dá meniť jeho dĺžka, na zadnej strane má otvory na bezpečnostné pásy autosedačky, alebo kočíka pri polohe v sede. Fusak vyrábame v ČR. Základný strih s dĺžkou 90cm a šírkou 50cm možno použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, možno fusak predĺžiť o 25cm spodným uzavretým nánožníkom, ktorý je nepremokavý i zvnútra - preto nie je nutné dávať dole zašpinené topánočky.

Fusak je ušitý z troch vrstiev materiálu:
vonkajšia vrstva: nepremokavá plášťovina,
výplň: antibakteriálne rúno Valtherm,
podšívka: 100% biobavlna.

Popis výrobku - zimný fusak s baránkom z biobavlny:
Zimný fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.
Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).
Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý), vnútorný poťah baránok (100% biobavlna), výplň otepľovacie rúno značky VALTHERM.
Biobavlna je vyrobená z GOTS certifikovanej priadze.
Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.
Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky + vrecko na šnúrku.
Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.
Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.
Pranie na 30 ° C.
Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.
Fusak vyrábame v ČR.
Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

PES rúno - základné informácie
Vzduch je najlepšie izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý materiál značky VALTHERM. Jedná sa o polyesterové mikrovlákna v voštinové štruktúre s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnuté tepelnej izolácie až do -35 ° C). Pre pohodlnosť a funkčnosť odevu či iného výrobku (napr. Fusaku) je dôležitá celková priedušnosť a to zrovna tak ako jeho izolačná schopnosť. Vodná para medzi odevom a telom totiž veľmi podstatne znižuje izolačnú schopnosť odevu. Plástvová štruktúra materiálu zabezpečuje bezproblémový transport vodnej pary na povrch odevu. Vďaka ultratenkým vláknam je v materiáli Valtherm zabezpečená vysoká funkčnosť i pri redukovaných hrúbkach materiálu. Poskytuje tak užívateľovi odevu izolačnú funkciu i vysoký estetický komfort a pohodlie. Ďalšou dôležitou vlastnosťou tohto materiálu je jeho vysoká odolnosť voči opakovanému čisteniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fusaky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: