Nový merino fusak ružový

Kód: 11448
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€69,31
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Merino fusak z ovčej vlny.Inovovaný zimný fusak s podšívkou z merino vlny. Použitie fusaku je od 0 mesiacov do cca 3 rokov veku dieťaťa. Fusak pasuje do všetkých typov kočíkov, má odopínacie nánožník - čím sa dá meniť jeho dĺžka, na zadnej strane má otvory na bezpečnostné pásy autosedačky, alebo kočíka pri polohe v sede. Fusak vyrábame v ČR. Základný strih s dĺžkou 90 cm a šírke 50 cm je možné použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, možno fusak predĺžiť o 25 cm spodnom uzavretým nánožníkom, ktorý je nepremokavý i zvnútra - preto nie je nutné dávať dole zašpinené topánočky.Fusak je ušitý z troch vrstiev materiálu:vonkajšia vrstva: nepremokavá plášťovina,vnútorná výplň: antibakteriálne rúno Valtherm,podšívka: 100% merino vlna.Merino vlnaMerino vlna je považovaná za jednu z najlepších a najjemnejších vĺn vôbec. Má výborné termoregulačné vlastnosti, poskytuje príjemné teplo ale zároveń nepôsobí nadmerné potenie. Je hodvábne jemná na dotyk. "Nehryzie" preto je vhodná aj pre priamy kontakt s jemnou detskou pokožkou. Rovnako ako bavlna, merino vlna absorbuje vodu (až 1/3 svojej hmotnosti), ale na rozdiel od bavlny hreje aj keď je mokrá. Je prirodzene antibakteriálna obsahuje lanolín, ktorý má antibakteriálne vlastnosti. Je to prírodný materiál, ktorý je plne biologicky odbúrateľný. Má veľké samočistiace schopnosti, preto nie je potrebné časté pranie. V prípade nutnosti odporúčame prať v ruke v prípravkoch na vlnu.!!!!! Prať ručne v studenej vode !!!!!!!!!! Pri praní sa nesmie používať aviváž !!!!!!!!!!! Nemožno sušiť v sušičke na bielizeň !!!!!!Popis výrobku - Merino fusak z ovčej vlny:Zimný fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).Vonkajší poťah 100% polyester (vodoodpudivý, vodotesný), vnútorný poťah 100% Merino vlna, výplň PES rúno.Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky.Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.Pranie v ruke, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, neodstreďovať.Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.Fusak vyrábame v ČR.Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Merino fusak z ovčej vlny.

Inovovaný zimný fusak s podšívkou z merino vlny. Použitie fusaku je od 0 mesiacov do cca 3 rokov veku dieťaťa. Fusak pasuje do všetkých typov kočíkov, má odopínacie nánožník - čím sa dá meniť jeho dĺžka, na zadnej strane má otvory na bezpečnostné pásy autosedačky, alebo kočíka pri polohe v sede. Fusak vyrábame v ČR. Základný strih s dĺžkou 90 cm a šírke 50 cm je možné použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, možno fusak predĺžiť o 25 cm spodnom uzavretým nánožníkom, ktorý je nepremokavý i zvnútra - preto nie je nutné dávať dole zašpinené topánočky.

Fusak je ušitý z troch vrstiev materiálu:
vonkajšia vrstva: nepremokavá plášťovina,
vnútorná výplň: antibakteriálne rúno Valtherm,
podšívka: 100% merino vlna.

Merino vlna
Merino vlna je považovaná za jednu z najlepších a najjemnejších vĺn vôbec. Má výborné termoregulačné vlastnosti, poskytuje príjemné teplo ale zároveń nepôsobí nadmerné potenie. Je hodvábne jemná na dotyk. "Nehryzie" preto je vhodná aj pre priamy kontakt s jemnou detskou pokožkou. Rovnako ako bavlna, merino vlna absorbuje vodu (až 1/3 svojej hmotnosti), ale na rozdiel od bavlny hreje aj keď je mokrá. Je prirodzene antibakteriálna obsahuje lanolín, ktorý má antibakteriálne vlastnosti. Je to prírodný materiál, ktorý je plne biologicky odbúrateľný. Má veľké samočistiace schopnosti, preto nie je potrebné časté pranie. V prípade nutnosti odporúčame prať v ruke v prípravkoch na vlnu.

!!!!! Prať ručne v studenej vode !!!!!

!!!!! Pri praní sa nesmie používať aviváž !!!!!!

!!!!! Nemožno sušiť v sušičke na bielizeň !!!!!!

Popis výrobku - Merino fusak z ovčej vlny:
Zimný fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.
Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).
Vonkajší poťah 100% polyester (vodoodpudivý, vodotesný), vnútorný poťah 100% Merino vlna, výplň PES rúno.
Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.
Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky.
Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.
Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.
Pranie v ruke, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, neodstreďovať.
Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.
Fusak vyrábame v ČR.
Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Fusaky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: