Nepriepustné obliečky do kolísky biely tencel

Kód: 11240
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€16,94
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Biele nepriepustné obliečky do kolísky Povlaky sú vyrobené zo sendvičového materiálu - líce aj rub sú zo 100% Tencel a uprostred je polyuretán (tencel / polyuretán / tencel). Polyuretánová vrstva vo vnútri materiálu zaručuje nepriepustnosť tekutinám, ale je priepustná vzduchu (priedušná). Vankúš aj perinka sú teda chránené pred prepotením či pomočením, ale zároveň povlak nespôsobuje prílišné potenie. Povlak na vankúšik má rozmer 40 x 35cm, povlak na perinku má rozmer 70 x 80cm. Zapínanie je na zips, možno prať na 60 ° C v práčke.   Tencel® je prírodný textilný materiál získaný z eukalyptových stromov. Má väčšiu absorpčnú schopnosť ako bavlna. Má výborné termoregulačné schopnosti, je prirodzene antibakteriálny a hodvábne hladký.   Popis výrobku nepriepustné obliečky do kolísky: Kvalitné klasické obliečky do kolísky z nepriepustného materiálu. Vyrobené zo 100% tenclu a 100% polyuretánu. Zatváranie pomocou všitého zipsu. Pranie na 60 ° C. Obliečky vyrábame v ČR. Záruka kvality firmy Kaarsgaren sro

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Biele nepriepustné obliečky do kolísky


Povlaky sú vyrobené zo sendvičového materiálu - líce aj rub sú zo 100% Tencel a uprostred je polyuretán (tencel / polyuretán / tencel). Polyuretánová vrstva vo vnútri materiálu zaručuje nepriepustnosť tekutinám, ale je priepustná vzduchu (priedušná). Vankúš aj perinka sú teda chránené pred prepotením či pomočením, ale zároveň povlak nespôsobuje prílišné potenie. Povlak na vankúšik má rozmer 40 x 35cm, povlak na perinku má rozmer 70 x 80cm. Zapínanie je na zips, možno prať na 60 ° C v práčke.

 

Tencel®

je prírodný textilný materiál získaný z eukalyptových stromov. Má väčšiu absorpčnú schopnosť ako bavlna. Má výborné termoregulačné schopnosti, je prirodzene antibakteriálny a hodvábne hladký.

 

Popis výrobku nepriepustné obliečky do kolísky:

  • Kvalitné klasické obliečky do kolísky z nepriepustného materiálu.
  • Vyrobené zo 100% tenclu a 100% polyuretánu.
  • Zatváranie pomocou všitého zipsu.
  • Pranie na 60 ° C.
  • Obliečky vyrábame v ČR.
  • Záruka kvality firmy Kaarsgaren sro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: