Merino rukávnik ružový z ovčej vlny

Kód: 11454
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€25,67
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Ružový merino rukávniky. Vrchná vrstva je z nepremokavej plášťoviny, vnútorná vrstva z ovčej vlny Merino a vo vnútri je zateplený oteplovacím runou značky Valtherm. Rukávnik z ovčej vlny ochráni ruky pred chladom i dažďom. V zimnom období je nutné každú chvíľu utierať bábätkám nos as rukavicami je to veľmi Ťažké - po niekoľkonásobnom zvesenia a nandání rukavíc dáte rukavice do vreciek a radšej mrzne. Rukávniky tomuto zabráni - ruky máte v teple, ale bez rukavíc. Rukávnik je dosť veľký a vhodný ai pre kočíky s brzdou ai pre oteckov, Ktory maju Veľké ruky. Zloženie: Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný), Vnútorný poťah baránok z ovčej merino vlny, výplň PES Runo. Rukávnik je možné prať v ruke v studenej vode v prostriedkoch na vlnu. Nepoužívať aviváž !!! Nesušiť v sušička !!! Rada od nasej zákaznícke: "Vlna má samočistiace schopnosti, Preto ho vždy raz za čas povysávame a je stále pekná a jemná. Po vypraní už nikdy nie je tak hebká." Ďalším rada od inej zákaznícke: "Na Islande ma naučili čistiť vlnu v snehu. KED napadne sneh - vyváľame v nom výrobky z merino vlny, ktore ŠÚ potom čisté a stále pekné."

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Ružový merino rukávniky.

Vrchná vrstva je z nepremokavej plášťoviny, vnútorná vrstva z ovčej vlny Merino a vo vnútri je zateplený oteplovacím runou značky Valtherm. Rukávnik z ovčej vlny ochráni ruky pred chladom i dažďom. V zimnom období je nutné každú chvíľu utierať bábätkám nos as rukavicami je to veľmi Ťažké - po niekoľkonásobnom zvesenia a nandání rukavíc dáte rukavice do vreciek a radšej mrzne. Rukávniky tomuto zabráni - ruky máte v teple, ale bez rukavíc. Rukávnik je dosť veľký a vhodný ai pre kočíky s brzdou ai pre oteckov, Ktory maju Veľké ruky.

Zloženie:
Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný),
Vnútorný poťah baránok z ovčej merino vlny,
výplň PES Runo.

Rukávnik je možné prať v ruke v studenej vode v prostriedkoch na vlnu. Nepoužívať aviváž !!! Nesušiť v sušička !!!

Rada od nasej zákaznícke:
"Vlna má samočistiace schopnosti, Preto ho vždy raz za čas povysávame a je stále pekná a jemná. Po vypraní už nikdy nie je tak hebká."

Ďalším rada od inej zákaznícke:
"Na Islande ma naučili čistiť vlnu v snehu. KED napadne sneh - vyváľame v nom výrobky z merino vlny, ktore ŠÚ potom čisté a stále pekné."

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: