Klinový vankúš SMART 60x36 cm

Kód: 765618
Neohodnotené
Značka: Baby Matex
€21,59
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Klin do postieľky SMART o rozmere 60x36cm značky Babymatex s prateľným snímateľným poťahom. Vďaka inteligentným vlastnostiam termoplastickej peny sa klin dokonale prispôsobí tvaru hlavy dieťaťa a zaisťuje tým správne umiestnenie. Klin do postieľky sa používa na zvýšenie polohy hlavičky bábätka v postieľke, a to u bábätiek ktoré majú napr. Problémy s grckaním - zníženie rizika vdýchnutia zvratkov, u bábätiek s ochorením horných dýchacích ciest (napr. Nádcha) - na uľahčenie dýchania, a v mnohých ďalších prípadoch. Klin do postieľky má sklon cca 15 °, je vyrobený z lenivej / termoplastickej peny - v ktorej je umiestnených niekoľko ventilačných otvorov zlepšujúce cirkuláciu vzduchu. Klin je opatrený snímateľným poťahom, ktorý možno prať v práčke - ľahko sa tak udržuje v čistote. Rozmer: 60x36 cm (šírka x dĺžka). Materiálové zloženie: poťah - 33% bavlna / 33% polyester / 34% polyamid; klin - "lenivá" termoplastická pena.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Klin do postieľky SMART o rozmere 60x36cm značky Babymatex s prateľným snímateľným poťahom. Vďaka inteligentným vlastnostiam termoplastickej peny sa klin dokonale prispôsobí tvaru hlavy dieťaťa a zaisťuje tým správne umiestnenie.

Klin do postieľky sa používa na zvýšenie polohy hlavičky bábätka v postieľke, a to u bábätiek ktoré majú napr. Problémy s grckaním - zníženie rizika vdýchnutia zvratkov, u bábätiek s ochorením horných dýchacích ciest (napr. Nádcha) - na uľahčenie dýchania, a v mnohých ďalších prípadoch. Klin do postieľky má sklon cca 15 °, je vyrobený z lenivej / termoplastickej peny - v ktorej je umiestnených niekoľko ventilačných otvorov zlepšujúce cirkuláciu vzduchu. Klin je opatrený snímateľným poťahom, ktorý možno prať v práčke - ľahko sa tak udržuje v čistote.

Rozmer: 60x36 cm (šírka x dĺžka).
Materiálové zloženie: poťah - 33% bavlna / 33% polyester / 34% polyamid; klin - "lenivá" termoplastická pena.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: