Hnedá zimná deka merino

Kód: 11561
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€33,14
Skladom u dodávateľa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
Zimná merino deka hnedáNepremokavá a teplá deka vhodná do kočíka ako doplnok fusaku. Vonkajšie plášťovina je nepremokavá. Vnútorná vrstva deky je z ovčej merino vlny a uprostred medzi plášťovina a merino vlnou je vrstva vatelínu. Rozmer deky je cca 65 x 95 cm. Merino vlna má výborné termoregulačné vlastnosti, poskytuje príjemné teplo, ale zároveń nepôsobí nadmerné potenie. Je hodvábne jemná na dotyk - "Nehryzie" preto je vhodná aj pre priamy kontakt s jemnou detskou pokožkou. Merino vlna má veľké samočistiace schopnosti, preto nie je potrebné časté pranie. V prípade nutnosti odporúčame prať v ruke v prípravkoch na vlnu.Návod na pranie merino dekyNapustite vaňu studenou vodou a prilejte do nej odporúčané množstvo pracieho balzamu. Deku ponorte do pracieho kúpeľa, nechajte vo vode 30 minút potom deku jemne postláčajte, potom vypustite vaňu a napustite čistú studenú vodu, deku jemne vo vode vypláchajte (jemne niekoľkokrát pritlačiť ku dnu), potom opäť vypustite vaňu a deku nechajte 30 minút ležať na dne (odtečie z nej voda), potom deku jemne zrolujte, ale nestláčajte a nechajte zase odtiecť vodu, po ďalších 30 minútach valec deky postavte a oprite v rohu vane a nechajte zase pomaly odtekať vodu (nestláčajte, nežmýkajte), až voda odtečie rozložte deku vo vodorovnej polohe na rozložený sušiak, alebo nejakú dosku a nechajte ju pomaly vyschnúť. Tento postup pranie Vám zaručí, že bude deka vyzerať stále ako nová a vlasy merino vlny nezcuckovatí a nestvrdnú.Pri praní sa nesmie používať aviváž! Nemožno sušiť v sušičke na bielizeň!

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Zimná merino deka hnedá

Nepremokavá a teplá deka vhodná do kočíka ako doplnok fusaku. Vonkajšie plášťovina je nepremokavá. Vnútorná vrstva deky je z ovčej merino vlny a uprostred medzi plášťovina a merino vlnou je vrstva vatelínu. Rozmer deky je cca 65 x 95 cm. Merino vlna má výborné termoregulačné vlastnosti, poskytuje príjemné teplo, ale zároveń nepôsobí nadmerné potenie. Je hodvábne jemná na dotyk - "Nehryzie" preto je vhodná aj pre priamy kontakt s jemnou detskou pokožkou. Merino vlna má veľké samočistiace schopnosti, preto nie je potrebné časté pranie. V prípade nutnosti odporúčame prať v ruke v prípravkoch na vlnu.

Návod na pranie merino deky
Napustite vaňu studenou vodou a prilejte do nej odporúčané množstvo pracieho balzamu. Deku ponorte do pracieho kúpeľa, nechajte vo vode 30 minút potom deku jemne postláčajte, potom vypustite vaňu a napustite čistú studenú vodu, deku jemne vo vode vypláchajte (jemne niekoľkokrát pritlačiť ku dnu), potom opäť vypustite vaňu a deku nechajte 30 minút ležať na dne (odtečie z nej voda), potom deku jemne zrolujte, ale nestláčajte a nechajte zase odtiecť vodu, po ďalších 30 minútach valec deky postavte a oprite v rohu vane a nechajte zase pomaly odtekať vodu (nestláčajte, nežmýkajte), až voda odtečie rozložte deku vo vodorovnej polohe na rozložený sušiak, alebo nejakú dosku a nechajte ju pomaly vyschnúť. Tento postup pranie Vám zaručí, že bude deka vyzerať stále ako nová a vlasy merino vlny nezcuckovatí a nestvrdnú.

Pri praní sa nesmie používať aviváž! Nemožno sušiť v sušičke na bielizeň!

Dodatočné parametre

Kategória: Detské deky zimné
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: