Cumlík kaučuk okrúhly čerešnička 0-6m 1ks svietiaca modrá

Kód: 779885
Neohodnotené
Značka: Bibs
€7,31
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Cumlík kaučuk okrúhly čerešnička 0-6m 1ks svietiaca modrá   Jednoduchosť a elegancia, tj. klasika v retro štýle, sú charakteristikou dánskych cumlíkov BIBS. Cumlík, veľkosť S, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre novorodencov a dojčatá od narodenia. V súčasnej dobe je kaučuk materiálom, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú, z ktorého sa vyrábajú cumlíky pre dojčatá. Cumlíky BIBS sú odolné, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa pri adekvátnej ventilácii cíti, ako by salo z matkinho prsníka. Kryt bol profilovaný tak, aby sa nedotýkal úst a brady dieťaťa, čím zabráni začervenaniu, pupienkom, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším kožným infekciám. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia vhodná pre daný vývojový vek dieťaťa. Cumlíky vyrobené z organického kaučuku je možné použiť na dojčatá od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS z organického kaučuku - 100% bezpečné - 100% organické - BPA zadarmo 0% - Bez PVC 0% - Bez ftalátov 0% Prečo si vybrať ekologický cumlík? Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, ale pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu vymeňte cumlík za lekársky silikónový cumlík. Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, ako je BPA. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) č. 321/2011. ZLOŽENIE Cumlík: 100% prírodný kaučuk Hevea Kryt: polypropylén (PP) ROZMERY - priemer špičky: 15 mm,- priemer stĺpika: 10 mm,- výška cumlíka Hevea guma: 25 - 27 mm,- priemer terča: 45 mm,

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Cumlík kaučuk okrúhly čerešnička 0-6m 1ks svietiaca modrá

 

Jednoduchosť a elegancia, tj. klasika v retro štýle, sú charakteristikou dánskych cumlíkov BIBS. Cumlík, veľkosť S, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre novorodencov a dojčatá od narodenia. V súčasnej dobe je kaučuk materiálom, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú, z ktorého sa vyrábajú cumlíky pre dojčatá. Cumlíky BIBS sú odolné, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa pri adekvátnej ventilácii cíti, ako by salo z matkinho prsníka. Kryt bol profilovaný tak, aby sa nedotýkal úst a brady dieťaťa, čím zabráni začervenaniu, pupienkom, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším kožným infekciám. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia vhodná pre daný vývojový vek dieťaťa. Cumlíky vyrobené z organického kaučuku je možné použiť na dojčatá od prvého dňa života.

Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS z organického kaučuku
- 100% bezpečné
- 100% organické
- BPA zadarmo 0%
- Bez PVC 0%
- Bez ftalátov 0%

Prečo si vybrať ekologický cumlík? Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, ale pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu vymeňte cumlík za lekársky silikónový cumlík. Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, ako je BPA. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) č. 321/2011.

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodný kaučuk Hevea
Kryt: polypropylén (PP)

ROZMERY
- priemer špičky: 15 mm,
- priemer stĺpika: 10 mm,
- výška cumlíka Hevea guma: 25 - 27 mm,
- priemer terča: 45 mm,

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky 0 - 6 m
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: