Čistiaci tekutý piesok 0.5 L

Kód: GB4000
Neohodnotené
Značka: Sonett
€4,08
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
SONETT Čistiaci tekutý piesok 0.5 lNa šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, kachličiek atď.Účinný ekologický prostriedok na čistenie odolnej špiny. Vhodný na kachličky, sporáky, nerezové i smaltovaný riad, plastové povrchy a pod. Vďaka zvlášť jemnému zloženiu zanechá čistený povrch neporušený. S Bio éterickými olejmi z levandule a lemongrass. Nezaťažuje životné prostredie.Použitie: Naneste na povrch, očistite hubkou a dôkladne opláchnite vodou.Zvláštnosti produktuTento čistiaci produkt je výnimočne šetrný. Neobsahuje žiadne konzervanty. Dostatočné trvanlivosti a ľahkého antibakteriálneho efektu je dosiahnuté vďaka použitiu zmesi BIO olejov levandule a citrónovej trávy.Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiekUhličitan vápeneatý je jeden z najrozšírenejších minerálov na planéte. V tomto produkte používame uhličitan vápenatý z vápencových vrstiev Švábských Álp. Čistiaci účinok uhličitanu vápenatého je podporovaný deriváty kokosového oleja a cukrová zmáčadla, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru, ktoré ďalej uľahčujú uvoľňovanie mastných nečistôt.Biologické odbúravanieUhličitan vápenatý je prírodný minerál a nemusí byť ďalej rozkladaný. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zložky veľmi rýchlo a úplne odbúrať.Celý obal je recyklovateľnýZloženie:INCI: Aqua, calcium carbonate, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, perfume * (fragrance), linalool *, citral ** Certified organically grown

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

SONETT Čistiaci tekutý piesok 0.5 l

Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, kachličiek atď.

Účinný ekologický prostriedok na čistenie odolnej špiny. Vhodný na kachličky, sporáky, nerezové i smaltovaný riad, plastové povrchy a pod. Vďaka zvlášť jemnému zloženiu zanechá čistený povrch neporušený. S Bio éterickými olejmi z levandule a lemongrass. Nezaťažuje životné prostredie.

Použitie: Naneste na povrch, očistite hubkou a dôkladne opláchnite vodou.

Zvláštnosti produktu

Tento čistiaci produkt je výnimočne šetrný. Neobsahuje žiadne konzervanty. Dostatočné trvanlivosti a ľahkého antibakteriálneho efektu je dosiahnuté vďaka použitiu zmesi BIO olejov levandule a citrónovej trávy.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek

Uhličitan vápeneatý je jeden z najrozšírenejších minerálov na planéte. V tomto produkte používame uhličitan vápenatý z vápencových vrstiev Švábských Álp. Čistiaci účinok uhličitanu vápenatého je podporovaný deriváty kokosového oleja a cukrová zmáčadla, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru, ktoré ďalej uľahčujú uvoľňovanie mastných nečistôt.

Biologické odbúravanie

Uhličitan vápenatý je prírodný minerál a nemusí byť ďalej rozkladaný. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zložky veľmi rýchlo a úplne odbúrať.

Celý obal je recyklovateľný

Zloženie:
INCI: Aqua, calcium carbonate, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, perfume * (fragrance), linalool *, citral *
* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky do umývačky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: