Chránič matraca bambus - polyuretán 70 x 160 cm

Kód: 10351
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€16,33
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Chránič matrace 70 x 160 cmChránič je vyrobený z bambusové textílie a polyuretánu. Bambusový chránič je ušitý do gumy ako plachta.Zloženie materiálu je froté povrch: 90% bambusová viskóza, 10% polyester; chránič: 100% polyuretán. Bambusový chránič možno prať na 60 ° C, materiál vlastní ekologický certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a spĺňa zodpovedajúce normy Európskej Únie o nepriepustnosti a transpiračnosti (priepustnosti vzduchu). Táto certifikácia zároveň zaručuje bezpečnosť výrobku pre deti do 3 rokov.Bambus (BAMBOO)je materiál 21.storočia. Voľne rastúci bambus nie je nijako chemicky ošetrovaný, preto zaručuje veľmi dobré antialergické vlastnosti a prírodné antibakteriálne účinky, čím pozitívne ovplyvňuje jeho úžitkové vlastnosti a tým aj kvalitu osobnej hygieny. Vyrába sa podobne ako viskóza, má však ešte znásobené úžitkové vlastnosti - antibakteriálne, antialergický, antistatický, okamžitá savosť a odvod vlhkosti, mimoriadna priedušnosť - ideálne pre "horúce letné dni", nižšia tepelná vodivosť = príjemný chladivý pocit, výborné termo-vlastnosti, odolnosť proti oteru, pevnosť, stabilita, dlhá životnosť, hodvábne jemný na dotyk.Popis výrobku - bambusový chránič matraca:Kvalitný chránič matrace ušitý ako prestieradlo do gumy.Vonkajšia froté strana 90% bambusová viskóza a 10% polyester, vnútorná strana 100% polyuretán.Pranie na 60 ° C.Bambusový chránič je antibakteriálny, antialergický, savý, vode nepriepustný, vzduchu priepustný.Bambusový chránič vlastné švajčiarsky certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a plne vyhovuje výrobkom pre deti do troch rokov.Vyrábame v ČR.Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Chránič matrace 70 x 160 cm

Chránič je vyrobený z bambusové textílie a polyuretánu. Bambusový chránič je ušitý do gumy ako plachta.
Zloženie materiálu je froté povrch: 90% bambusová viskóza, 10% polyester; chránič: 100% polyuretán. Bambusový chránič možno prať na 60 ° C, materiál vlastní ekologický certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a spĺňa zodpovedajúce normy Európskej Únie o nepriepustnosti a transpiračnosti (priepustnosti vzduchu). Táto certifikácia zároveň zaručuje bezpečnosť výrobku pre deti do 3 rokov.


Bambus (BAMBOO)
je materiál 21.storočia. Voľne rastúci bambus nie je nijako chemicky ošetrovaný, preto zaručuje veľmi dobré antialergické vlastnosti a prírodné antibakteriálne účinky, čím pozitívne ovplyvňuje jeho úžitkové vlastnosti a tým aj kvalitu osobnej hygieny. Vyrába sa podobne ako viskóza, má však ešte znásobené úžitkové vlastnosti - antibakteriálne, antialergický, antistatický, okamžitá savosť a odvod vlhkosti, mimoriadna priedušnosť - ideálne pre "horúce letné dni", nižšia tepelná vodivosť = príjemný chladivý pocit, výborné termo-vlastnosti, odolnosť proti oteru, pevnosť, stabilita, dlhá životnosť, hodvábne jemný na dotyk.

Popis výrobku - bambusový chránič matraca:
Kvalitný chránič matrace ušitý ako prestieradlo do gumy.
Vonkajšia froté strana 90% bambusová viskóza a 10% polyester, vnútorná strana 100% polyuretán.
Pranie na 60 ° C.
Bambusový chránič je antibakteriálny, antialergický, savý, vode nepriepustný, vzduchu priepustný.
Bambusový chránič vlastné švajčiarsky certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a plne vyhovuje výrobkom pre deti do troch rokov.
Vyrábame v ČR.
Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.


Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče matraca
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: