Chránič matraca 140x70 cm

Kód: 2168
Neohodnotené
Značka: Fiki Miki
€15,10
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
Chránič matraca Fiki Miki je určený pre použitie po celom povrchu postele k ochrane matraca pred prachom, špinou a vlhkosťou vyplývajúce z prirodzených fyziologických procesov, ako je potenie, alebo premočení plienky dojčatá počas spánku. Je vyrobený z kvalitných materiálov, dobre znášaných ľudskou pokožkou. Chránič matraca Fiki Miki je extrémne odolný, poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, ľahko sa čistí a je veľmi pohodlný pre podložku. Je pripevnený k matracu pomocou štyroch, umiestnených v rohoch, flexibilných pásikov. Môže byť veľmi ľahko odobraní a vyčistený. Je možné ho prať v práčke pri 60 ° C, odstreďovať a sušiť v bubnovej sušiče. Chránič matraca Fiki Miki sa skladá z troch vzájomne prepojených vrstiev.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Chránič matraca Fiki Miki je určený pre použitie po celom povrchu postele k ochrane matraca pred prachom, špinou a vlhkosťou vyplývajúce z prirodzených fyziologických procesov, ako je potenie, alebo premočení plienky dojčatá počas spánku. Je vyrobený z kvalitných materiálov, dobre znášaných ľudskou pokožkou.


Chránič matraca Fiki Miki je extrémne odolný, poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, ľahko sa čistí a je veľmi pohodlný pre podložku. Je pripevnený k matracu pomocou štyroch, umiestnených v rohoch, flexibilných pásikov. Môže byť veľmi ľahko odobraní a vyčistený.

Je možné ho prať v práčke pri 60 ° C, odstreďovať a sušiť v bubnovej sušiče.

Chránič matraca Fiki Miki sa skladá z troch vzájomne prepojených vrstiev.

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče matraca
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: