Chránič matraca 120x60 cm antialergický HP2

Kód: 770046
Neohodnotené
Značka: Fiki Miki
€16,20
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Hygienický kryt matraca HP2 je určený na ochranu proti nečistotám, pevným nečistotám a poškodeniu matrace.Výrobok nie je vodotesný, nesmie byť namočený alebo poliaty tekutinou.Hygienický kryt možno tiež aplikovať na celý povrch lôžka / matraca postele počas spánku a odpočinkuJe vhodný ako pre alergikov, tak u zdravých ľudí, ako jeden z prvkov mnohostranných krokov na zníženie expozície alergénom,najmä v prevencii alergických ochorení, rovnako ako v prevencii ľudí postihnutých nadmernú reakciu na inhalačné a kontaktné alergény.Hygienický chránič HP2 je opatrená štyrmi elastickými držiaky umiestnenými v rohu, ktoré zaisťujú správne umiestnenie na matrac.Možno ho ľahko vybrať a znovu ho zapnúť. Je prispôsobený pre umývanie v práčke pri 60 ° C, odstreďovanie a sušenie v bubnových sušičkách.Je vyrobená zo štyroch prepojených vrstiev (4W konštrukcie):Štvorvrstvová ochranná matrace (4W konštrukcia) sa skladá zo štyroch vrstiev:A - chránič SANITIZED chráni matraca proti roztočom a zabraňuje vzniku plesní a nepríjemných pachov spôsobených baktériami a hubami. Poskytuje predĺženú sviežosť poťahu. (Hygienické krytie)B - ľahko biologicky odbúrateľná a pre pokožku príjemný textilný povrch (100% polyester)C - našuchorený polyesterový netkaný materiálD - plochá polypropylénová netkaná textília

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Hygienický kryt matraca HP2 je určený na ochranu proti nečistotám, pevným nečistotám a poškodeniu matrace.
Výrobok nie je vodotesný, nesmie byť namočený alebo poliaty tekutinou.

Hygienický kryt možno tiež aplikovať na celý povrch lôžka / matraca postele počas spánku a odpočinku

Je vhodný ako pre alergikov, tak u zdravých ľudí, ako jeden z prvkov mnohostranných krokov na zníženie expozície alergénom,
najmä v prevencii alergických ochorení, rovnako ako v prevencii ľudí postihnutých nadmernú reakciu na inhalačné a kontaktné alergény.

Hygienický chránič HP2 je opatrená štyrmi elastickými držiaky umiestnenými v rohu, ktoré zaisťujú správne umiestnenie na matrac.
Možno ho ľahko vybrať a znovu ho zapnúť. Je prispôsobený pre umývanie v práčke pri 60 ° C, odstreďovanie a sušenie v bubnových sušičkách.
Je vyrobená zo štyroch prepojených vrstiev (4W konštrukcie):

Štvorvrstvová ochranná matrace (4W konštrukcia) sa skladá zo štyroch vrstiev:

A - chránič SANITIZED chráni matraca proti roztočom a zabraňuje vzniku plesní a nepríjemných pachov spôsobených baktériami a hubami. Poskytuje predĺženú sviežosť poťahu. (Hygienické krytie)
B - ľahko biologicky odbúrateľná a pre pokožku príjemný textilný povrch (100% polyester)
C - našuchorený polyesterový netkaný materiál
D - plochá polypropylénová netkaná textília

Dodatočné parametre

Kategória: Chrániče matraca
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: