Červený rukávnik s baránkom z biobavlny

Kód: 11587
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€16,73
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Červený rukávnik s biobavlnouRukávnik je praktickým doplnkom kočíka, ktorý ochráni ruky pred chladom i dažďom. Vrchná vrstva je z nepremokavej plášťoviny, vnútorná vrstva z biobavlneného baránka a vo vnútri je zateplený oteplovacím rúnom značky Valtherm. Biobavlna je vyrobená z GOTS certifikovanej priadze. Rukávnik sa po stranách zapína na zipsy a možno ho teda použiť aj na veľmi široká madlá kočíkov. Rukávnik je dosť veľký a vhodný aj pre kočíky s brzdou aj pre oteckov, ktorí majú veľké ruky. Rukávnik je možné prať v práčke na 30 ° C. Vyrábame v ČR.V zimnom období je nutné každú chvíľu utierať bábätkám nos a s rukavicami je to veľmi ťažké - po niekoľkonásobnom zvesenia a nandání rukavíc dáte rukavice do vreciek a radšej mrzne. Rukávnik tomuto zabráni - ruky máte v teple, ale bez rukavíc.S našim rukávnikom máte ruky v biobavlnce, teple a suchu.Zloženie:    Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný),    vnútorný poťah baránok z biobavlny (100% biobavlna),    výplň otepľovacie antibakteriálne rúno značky VALTHERM.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Červený rukávnik s biobavlnou

Rukávnik je praktickým doplnkom kočíka, ktorý ochráni ruky pred chladom i dažďom. Vrchná vrstva je z nepremokavej plášťoviny, vnútorná vrstva z biobavlneného baránka a vo vnútri je zateplený oteplovacím rúnom značky Valtherm. Biobavlna je vyrobená z GOTS certifikovanej priadze. Rukávnik sa po stranách zapína na zipsy a možno ho teda použiť aj na veľmi široká madlá kočíkov. Rukávnik je dosť veľký a vhodný aj pre kočíky s brzdou aj pre oteckov, ktorí majú veľké ruky. Rukávnik je možné prať v práčke na 30 ° C. Vyrábame v ČR.

V zimnom období je nutné každú chvíľu utierať bábätkám nos a s rukavicami je to veľmi ťažké - po niekoľkonásobnom zvesenia a nandání rukavíc dáte rukavice do vreciek a radšej mrzne. Rukávnik tomuto zabráni - ruky máte v teple, ale bez rukavíc.

S našim rukávnikom máte ruky v biobavlnce, teple a suchu.
Zloženie:

    Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný),
    vnútorný poťah baránok z biobavlny (100% biobavlna),
    výplň otepľovacie antibakteriálne rúno značky VALTHERM.

Dodatočné parametre

Kategória: Rukávniky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: