Biobavlna osušky Staré časy 90x100 cm klučičí 3ks

Kód: 850401
Neohodnotené
Značka: Kikko
€14,86
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Tetra osušky z certifikovanej BIO bavlny! V porovnaní s bežnou bavlnenou osuškou sú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie. V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45% vyššia gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných nepriehľadných bavlnených tkanín s dutinnej väzbou z obdobia pred viac ako 30-timi rokmi. Pridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie. BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov za využitia prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržiavajú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburinení predchádza prostým pletím a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viac druhov rastlín pohromade. Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. Vysadenia určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na straty listov rastlín. Zloženie: 100% bavlna v biokvalite, certifikované GOTS Rozmer: 90x100cm Hmotnosť: 170+ gr./ks Plošná hmotnosť: 173+ gr./m2 Balenie: 3ks atesty: Tetra osušky XKKO Organic Staré časy vlastné atesty požadované vyhláškou Ministerstva zdravotníctva SR číslo 84/2011 Zb. Špecifikujúca požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Tetra osušky XKKO Organic Staré časy získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita. Pranie: 40 stupňov Celzia Upozornenie: Pred prvým použitím osušky vyperte. Pri praní osušiek nepoužívajte aviváž, znižuje savosť. Po praní odporúčame mokré osušky manuálne vytiahnuť do pôvodného tvaru a veľkosti Praním osušiek môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10% Sušenie v sušičke sa neodporúča.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Tetra osušky z certifikovanej BIO bavlny!


V porovnaní s bežnou bavlnenou osuškou sú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie.

V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú osušky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45% vyššia gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných nepriehľadných bavlnených tkanín s dutinnej väzbou z obdobia pred viac ako 30-timi rokmi.
Pridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.

BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov za využitia prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržiavajú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburinení predchádza prostým pletím a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viac druhov rastlín pohromade. Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. Vysadenia určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na straty listov rastlín.Zloženie: 100% bavlna v biokvalite, certifikované GOTS
Rozmer: 90x100cm
Hmotnosť: 170+ gr./ks
Plošná hmotnosť: 173+ gr./m2
Balenie: 3ks

atesty:
Tetra osušky XKKO Organic Staré časy vlastné atesty požadované vyhláškou Ministerstva zdravotníctva SR číslo 84/2011 Zb. Špecifikujúca požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

Tetra osušky XKKO Organic Staré časy získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.


Pranie: 40 stupňov Celzia

Upozornenie:
Pred prvým použitím osušky vyperte.
Pri praní osušiek nepoužívajte aviváž, znižuje savosť.
Po praní odporúčame mokré osušky manuálne vytiahnuť do pôvodného tvaru a veľkosti
Praním osušiek môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10%
Sušenie v sušičke sa neodporúča.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: