Arianna Baby-vac 2 Ergonomic odsávačka hlienov na vysávač

Kód: 850351
Neohodnotené
Značka: Morchela sro
€12,37
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Arianna Baby-vac 2 Ergonomic odsávačka hlienov na vysávač   Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je potrebné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto problémom pomáha predchádzať. Dojčenská odsávačka hlienov Arianna Baby-vac 2 Ergonomic je vylepšenou verziou obľúbené "modrej" odsávačky Arianna Baby-Vac pripojiteľné na domáci vysávač. Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic, inovácia okrem praktického ergonomického tvaru prináša tiež dve funkčné vylepšenia vďaka rozoberateľné nádrži je teraz oveľa lepšie čistiteľná je možné ju použiť aj s výkonnejším vysávačom do 1800W oproti pôvodných 1500W. Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Hygienická - využíva kontinuálne saciu silu vysávača, ktorú svojim tvarom utlmí na potrebnú mieru, - veľmi účinne odsaje aj takzvanú "zadnú nádchu" z nosných dutín a nosohltanu, - oproti ústnym odsávačkám sa podstatne znižuje riziko vzájomnej infekcie medzi rodičom a dieťaťom. Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Bezpečná - je nerozbitná, pretože je celá vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, - neobsahuje žiadne sklenené časti, - je netoxická, - má široký hladký nadstavec, ktorý nemožno zaviesť hlboko do nosa a tým poškodiť sliznicu, - je certifikovaná ako zdravotnícka pomôcka s označením CE 0123, testovaná inštitútom TÜV. Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Praktická- je rozoberateľná a preto veľmi ľahko čistiteľná, - je pripojiteľná na akýkoľvek domáci vysávač s výkonom do 1800W, - použitie je veľmi jednoduché, rýchle a bez námah. Obsah balenia: a) odsávačka Baby-Vac (kónický adaptér na vysávač, hadička, jímka),b) dva nosové nadstavce.

Detailné informácie

DORUČENIE OD 3.0 €
DORUČENIE OD 3.0 €
Doprava do druhého dňa a DORUČENIE OD 3.0 €
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme aj v Česku.

Podrobný popis

Arianna Baby-vac 2 Ergonomic odsávačka hlienov na vysávač

 

Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je potrebné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto problémom pomáha predchádzať.

Dojčenská odsávačka hlienov Arianna Baby-vac 2 Ergonomic je vylepšenou verziou obľúbené "modrej" odsávačky Arianna Baby-Vac pripojiteľné na domáci vysávač.

Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic, inovácia okrem praktického ergonomického tvaru prináša tiež dve funkčné vylepšenia vďaka rozoberateľné nádrži je teraz oveľa lepšie čistiteľná je možné ju použiť aj s výkonnejším vysávačom do 1800W oproti pôvodných 1500W.

Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Hygienická
- využíva kontinuálne saciu silu vysávača, ktorú svojim tvarom utlmí na potrebnú mieru,
- veľmi účinne odsaje aj takzvanú "zadnú nádchu" z nosných dutín a nosohltanu,
- oproti ústnym odsávačkám sa podstatne znižuje riziko vzájomnej infekcie medzi rodičom a dieťaťom.

Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Bezpečná
- je nerozbitná, pretože je celá vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu,
- neobsahuje žiadne sklenené časti,
- je netoxická,
- má široký hladký nadstavec, ktorý nemožno zaviesť hlboko do nosa a tým poškodiť sliznicu,
- je certifikovaná ako zdravotnícka pomôcka s označením CE 0123, testovaná inštitútom TÜV.


Arianna Baby-vac 2 Ergonomic - Praktická
- je rozoberateľná a preto veľmi ľahko čistiteľná,
- je pripojiteľná na akýkoľvek domáci vysávač s výkonom do 1800W,
- použitie je veľmi jednoduché, rýchle a bez námah.

Obsah balenia:
a) odsávačka Baby-Vac (kónický adaptér na vysávač, hadička, jímka),
b) dva nosové nadstavce.

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky hlienov
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: