Savička silikón - kaša

Kód: 9069
Neohodnotené
Značka: Philips Avent
€5,71
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Savička silikón - kaša   Savička na fľaše AVENT na kašu s jedným väčším otvorom. Vhodný od 6 mesiacov. Savičky AVENT sú vyrábané z mäkkého a tenkého silikónu. Rebrovanie je predĺžené a savičky je o niečo celkovo vyššia. Tesniaci lem je znížený. Tieto novinky zaručujú stálosť tvaru savičky a ešte dokonalejšiu podobnosť s dojčením z prsníka mamičky. Silikónová savička AVENT je navrhnutá tak, aby svojim tvarom a funkciou čo najviac pripomínala mamičkin prsník. Má špeciálny patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil.Savička umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí savičky pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtania vzduchu. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nadúvaním. Balené po dvoch kusoch.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Savička silikón - kaša

 

Savička na fľaše AVENT na kašu s jedným väčším otvorom. Vhodný od 6 mesiacov. Savičky AVENT sú vyrábané z mäkkého a tenkého silikónu. Rebrovanie je predĺžené a savičky je o niečo celkovo vyššia. Tesniaci lem je znížený. Tieto novinky zaručujú stálosť tvaru savičky a ešte dokonalejšiu podobnosť s dojčením z prsníka mamičky. Silikónová savička AVENT je navrhnutá tak, aby svojim tvarom a funkciou čo najviac pripomínala mamičkin prsník.

Má špeciálny patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil.Savička umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí savičky pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtania vzduchu. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nadúvaním.

Balené po dvoch kusoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: