Fusak čierno-svetlomodrý s fleece podšívkou

Kód: 11476
Neohodnotené
Značka: Kaarsgaren
€35,10
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Čierno-modrý fusak do kočíkaFusak s použitím od jesene až do jari, 0 až 3 roky. Fusak je vyrobený z troch vrstiev materilálu: vonkajšie - nepremokavá plášťovina / výplň - otepľovacie rúno Valtherm / podšívka - fleece. Fleece má úpravu proti žmolkovaniu - microantipeeling. Fusak je možné prať v práčke na 30 ° C. Vyrábame v ČR.Vďaka variabilite strihu bude fusak slúžiť od prvých dní Vášho bábätka, až po chvíle, keď Vám bude cupitať vedľa kočíka. Základný strih s dĺžkou 90 cm a šírke 50 cm budete môcť použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou, alebo do autosedačky. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, môžete fusak predĺžiť o 25 cm spodnom uzavretým nánožníkom. Akonáhle dieťa začne svoje prvé krôčiky vedľa kočíka a budete riešiť problém, čo so špinavými topánkami, môžete opäť spodný nánožník odopnúť a nechať spodný diel pootvorený, tak, aby topánky zostali mimo fusak. Vďaka celo zipsu fusak pohodlne celý rozložíte, predídete tak zašpineniu vnútornej strany fusaku. Popis výrobku - zimný fleece fusak:    Kvalitný teplý fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.    Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).    Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný), vnútorný poťah fleece, výplň PES rúno.    Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.    Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky s vreckom na vytiahnutou šnúrku.    Reflexná páska pozdĺž hlavného zipsu.    Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.    Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.    Pranie na 30 ° C.    Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.    Fusak vyrábame v ČR.    Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.Výhody materiálu Valtherm:    Nízka nasiakavosť.    Jedná sa o otepľovacie rúno s jedinečnou mikrobunkovitou štruktúrou.    Vyniká absolútne bezkonkurenčnou ľahkosťou - je nekrčivý.    Zachováva výborné izolačné schopnosti aj pri opakovanom praní.    Antialergický - neobsahuje žiadne alergény.    Zloženie umožňujúce maximálne udržanie telesnej teploty a to bez toho, aby sa bránilo prirodzené transpirácie, odolnosť voči napadnutiu mikroorganizmami a mole.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Čierno-modrý fusak do kočíka

Fusak s použitím od jesene až do jari, 0 až 3 roky. Fusak je vyrobený z troch vrstiev materilálu: vonkajšie - nepremokavá plášťovina / výplň - otepľovacie rúno Valtherm / podšívka - fleece. Fleece má úpravu proti žmolkovaniu - microantipeeling. Fusak je možné prať v práčke na 30 ° C. Vyrábame v ČR.

Vďaka variabilite strihu bude fusak slúžiť od prvých dní Vášho bábätka, až po chvíle, keď Vám bude cupitať vedľa kočíka. Základný strih s dĺžkou 90 cm a šírke 50 cm budete môcť použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou, alebo do autosedačky. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, môžete fusak predĺžiť o 25 cm spodnom uzavretým nánožníkom. Akonáhle dieťa začne svoje prvé krôčiky vedľa kočíka a budete riešiť problém, čo so špinavými topánkami, môžete opäť spodný nánožník odopnúť a nechať spodný diel pootvorený, tak, aby topánky zostali mimo fusak. Vďaka celo zipsu fusak pohodlne celý rozložíte, predídete tak zašpineniu vnútornej strany fusaku.

 
Popis výrobku - zimný fleece fusak:

    Kvalitný teplý fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom.
    Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športové, golfky).
    Vonkajší poťah 100% polyester (vodeodpudivý, vodotesný), vnútorný poťah fleece, výplň PES rúno.
    Fusak má v strede zips a dá sa celý roztvoriť.
    Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky s vreckom na vytiahnutou šnúrku.
    Reflexná páska pozdĺž hlavného zipsu.
    Otvory na pretiahnutie troch aj päť bodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie i sediacemu bábätku.
    Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe posediačky.
    Pranie na 30 ° C.
    Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom.
    Fusak vyrábame v ČR.
    Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.

Výhody materiálu Valtherm:

    Nízka nasiakavosť.
    Jedná sa o otepľovacie rúno s jedinečnou mikrobunkovitou štruktúrou.
    Vyniká absolútne bezkonkurenčnou ľahkosťou - je nekrčivý.
    Zachováva výborné izolačné schopnosti aj pri opakovanom praní.
    Antialergický - neobsahuje žiadne alergény.
    Zloženie umožňujúce maximálne udržanie telesnej teploty a to bez toho, aby sa bránilo prirodzené transpirácie, odolnosť voči napadnutiu mikroorganizmami a mole.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: