Dojčenská fľaša C2N anti-Colic 0+ 2x260 ml

Kód: 3155
Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
€14,98
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Dojčenská fľaša C2N anti-Colic 0+ 2x260 ml   NOVÉ bez Bisfenolu A. Novo navrhnutá liekovka má jedinečný vnútorný ventil, ktory eliminuje vzduchové bubliny, pomáha znižovať výskyt kolikových bolestí, grckanie, grganie a nadúvanie bábätka. Dizajn, ktory napodobňuje dojčenie a je ideálny pre dokrmovanie materinským mliekom. Cumlík pripomína svojim tvarom a vlastnosťami materský prsník. Teplá tekutina zahreje cumľom na príjemnú teplotu a tiež mäkký koniec cumľom pripomína. Materskú bradavku, takže dieťatko nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto špeciálne navrhnutej fľaštičky. K fľaši sú vhodné iba náhradné cumlíky označené ANTI-COLIC.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Dojčenská fľaša C2N anti-Colic 0+ 2x260 ml

 

NOVÉ bez Bisfenolu A.

Novo navrhnutá liekovka má jedinečný vnútorný ventil, ktory eliminuje vzduchové bubliny, pomáha znižovať výskyt kolikových bolestí, grckanie, grganie a nadúvanie bábätka. Dizajn, ktory napodobňuje dojčenie a je ideálny pre dokrmovanie materinským mliekom. Cumlík pripomína svojim tvarom a vlastnosťami materský prsník.

Teplá tekutina zahreje cumľom na príjemnú teplotu a tiež mäkký koniec cumľom pripomína. Materskú bradavku, takže dieťatko nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto špeciálne navrhnutej fľaštičky.

K fľaši sú vhodné iba náhradné cumlíky označené ANTI-COLIC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: