Bambusová osuška 90x100cm Lime Spirals and Bubbles

Kód: 850358
Neohodnotené
Značka: Kikko
€9,59
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Extrémne jemná osuška zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny, tkaná v klasickej dutinnej väzbe.Dutinnej väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a savosť. Osušky XKKO BMB sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu, bambusová viskóza je navyše antibakteriálny.Počet kusov v balení: 1ksRozmer: 90x100cmHmotnosť (ks): 205 gr.Plošná hmotnosť: 220 gr./m2Zloženie: 70% viskóza (bambusová viskóza) / 30% bavlnaSpôsob tkania: dutinné väzbaPranie na 40st. Celzia.Pred prvým použitím osušky vyperte.Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť výrobku.Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť savosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.AtestyOsušky XKKO BMB 90x100 vlastné atesty požadované vyhláškou MZ SR číslo 84/2001 Zb. Ustanovujú požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.Osušky XKKO BMB 90x100 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.

Detailné informácie

POŠTA IBA 4,5 €
POŠTA IBA 4,5 €
Doprava do druhého dňa a poštovné za 4.5 EUR
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP
Svojim zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety.
ŠIROKÝ VÝBER
ŠIROKÝ VÝBER
Široký sortiment vrátane výrobkov z Českej a Slovenskej republiky.
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
ZAHRANIČNÝ E-SHOP
Okrem Slovenskej republiky, pôsobíme v Česku aj v Poľsku.

Podrobný popis

Extrémne jemná osuška zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny, tkaná v klasickej dutinnej väzbe.

Dutinnej väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a savosť. Osušky XKKO BMB sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu, bambusová viskóza je navyše antibakteriálny.

Počet kusov v balení: 1ks
Rozmer: 90x100cm
Hmotnosť (ks): 205 gr.
Plošná hmotnosť: 220 gr./m2

Zloženie: 70% viskóza (bambusová viskóza) / 30% bavlna
Spôsob tkania: dutinné väzba

Pranie na 40st. Celzia.
Pred prvým použitím osušky vyperte.
Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť výrobku.
Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť savosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.
Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Atesty
Osušky XKKO BMB 90x100 vlastné atesty požadované vyhláškou MZ SR číslo 84/2001 Zb. Ustanovujú požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.
Osušky XKKO BMB 90x100 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostné značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: