DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Ohrádka s kolieskami JONAS sivá


Ohrádka s kolieskami JONAS sivá

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:138,45 €
ušetríte:23.06 EUR (17 %)
Naša cena: 115,39 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Ohrádka s kolieskami JONAS sivá

Drevo z borovice sa vyberá už vo fáze rezania na píle, vďaka čomu sa k nám dostáva drevo prvej triedy. Ďalšiu fázu výberu už vykonávajú naši dôveryhodní ľudia zamestnaní ako technológovia dreva, ktorí veľmi dôsledne vyberajú dokonalé prvky na vytvorenie ochranného zábradlia, dna a bočnice postieľky. Vyrobené zo 100% borovicového dreva.

Možnosti používania.
Dno ohrádky je možné ľubovoľne nastaviť v 5 úrovniach. Na uľahčenie voľného pohybu dieťaťa sú tu odnímateľné priečky. Uzamykateľné kolieska uľahčujú premiestňovanie ohrádky.


Ohrádka je kus nábytku, ktorý umožňuje dieťaťu hrať sa v obmedzenom priestore. Vďaka tomu sa rodič nemusí báť, že lezúce bábätko v okamihu nepozornosti narazí do nejakého predmetu. Ohrádka JONAS je neoceniteľným pomocníkom pre rodičov, ktorí chcú svojmu dieťaťu poskytnúť bezpečný priestor na hranie a zároveň zdieľať čas medzi starostlivosťou o dieťa a povinnosťami, ako je varenie alebo práca. Z ohrádky sa časom môže stať miesto, kam bude chodiť spať batoľa unavené zo samotného hrania.

Ohrádka JONAS má predovšetkým kolieska, ktoré umožňujú premiestňovanie ohrádky medzi miestnosťami. Dieťa sa potom môže hrať v spálni, kuchyni alebo obývačke a pritom zostáva pod pozorným dohľadom rodičov. Kolieska sú samozrejme s brzdou, vďaka čomu je bábätko v bezpečí.

Ohrádka JONAS má navyše päťstupňový systém nastavenia dna (11 cm, 18 cm, 24,5 cm, 31 cm, 37,5 cm). Toto riešenie umožňuje prispôsobiť výšku veku a fázu vývoja batoľaťa. Okrem toho má ohrádka JONAS tiež možnosť vysúvania priečok. Táto možnosť je užitočná najmä pre staršie deti, ktoré potom môžu samy vstupovať do ohrádky a opúšťať ju a rozhodovať sa o časoch hry alebo spánku. Je to skvelý spôsob, ako naučiť svoje staršie dieťa samostatnosti.

Rozmer:
- vnútorný rozmer: 100 x 96 cm,
- vonkajší: 105 x 75 x 101 cm (výška s namontovanými kolesami),
- výška dna (od zeme): 37,5 cm; 31 cm; 24,5 cm; 18 cm; 11 cm.

Borové drevo.
Výsuvné priečky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu