DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Multifunkčná kolíska MOON s diaľkovým ovládaním béžová


Multifunkčná kolíska MOON s diaľkovým ovládaním béžová

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:126,06 €
ušetríte:21 EUR (17 %)
Naša cena: 105,06 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Multifunkčná kolíska MOON s diaľkovým ovládaním béžová

 

Kolíska Sweet Melody zaujme krásnymi farbami a funkčnosťou. Mnoho rodičov ocenilo, že kolíska Sweet Melody má mnoho vybavení, ktoré sú atraktívne pre deti a rodičov. Jeho veľkou výhodou je, že sa jedná o multifunkčný výrobok, môže to byť pohodlná posteľ alebo tradičná kolíska. Má kolieska, vďaka ktorým ho môžeme voľne presunúť na akékoľvek miesto v dome alebo na záhrade; prichádza s moskytiérou, ktorá ochráni dieťa pred hmyzom. Pohyblivosť kolísky poskytuje veľké pohodlie, pretože dieťa bude vždy blízko rodičom. Má spodný kôš, ktorý nám umožní mať potrebné veci vždy blízko u dieťaťa a reagovať na jeho potreby včas, bez toho aby sa od neho príliš vzďaľoval.

Čo je veľmi dôležité, kryt kolísky je vyrobený z príjemného na dotyk a vzdušného materiálu, ktorý možno prať, takže môžete kolísku kedykoľvek osviežiť. Má kolotoč s farebnými zvieratami a melódiami. Tieto funkcie priťahujú pozornosť batoľa a hudba pomôže dieťa upokojiť. Kolíska má zníženú bočnú stenu, ktorá v sade s lampou zabudovanou v kolotoči poskytne veľké pohodlie pri každodennej a často aj nočnej starostlivosť o dieťa. Pre pohodlie rodičov sú tieto funkcie ovládané diaľkovým ovládačom. Voliteľne má tiež špeciálne vrecko na uloženie vecí. Jeho ďalšou výhodou je nastaviteľná výška na rôznych úrovniach, čo rodičom uľahčuje uspávanie dieťaťa a zaisťuje bezpečie batoľa.

Charakteristika
Tyče kolísky majú kolieska, ktoré možno ľahko uzamknúť. Po vyzdvihnutí kolies získavame tradičnú kolísku. Štvorstupňové nastavenie výšky znížená bočná stena pre jednoduché prebaľovanie dieťaťa odnímateľná nastaviteľná kapucňa kolotoč s mäkkými maskotmi a blikajúcimi svetlami (vibrácie, melódie, nočná lampa) poťah snímateľný na pranie, prešívaná vnútorná podšívka, vinylová matrace, kontajner na príslušenstvo.

K dispozícii je verzia 4v1 s diaľkovým ovládaním.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu