DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Zásobník na sušené mlieko 3x90 ml


Zásobník na sušené mlieko 3x90 ml

Dostupnost: skladom 2ks
Bežná cena:3,51 €
ušetríte:0.65 EUR (19 %)
Naša cena: 2,86 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Praktický pomocník na prechádzku alebo výlet. Tri priehradky pre uchovanie sušeného mlieka alebo kaše.

Zásobník na sušené mlieko obsahuje tri oddelené časti, vďaka ktorým rýchlo a presne odmeriate porciu sušeného mlieka pre Vaše dieťa. Špeciálne tvarovaný otvor uľahčuje premiestňovaní kôrovcov sušeného mlieka do fľaše. Zásobník oceníte najmä pri cestovaní alebo na prechádzkach.

Návod na použitie:
Otvorte viečko a do jednotlivých častí si odmerajte potrebné množstvo sušeného mlieka. Zásobník uzavrite. Viečko pootočte nad príslušnú časť so sušeným mliekom a mlieko presypte do fľaše s prevarenou vodou, ktorú ohrejete na požadovanú teplotu. Dôkladne pretrepte. UPOZORNENIE! V zásobníku neprevážajte tekutiny. Nevystavujte zásobník priamemu slnečnému žiareniu a neprehrievajte zásobník pri čistení - môžete spôsobiť oslabenie výrobku.
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umývajte všetky rozmontované diely (zásobník, viečko) v teplej vode šetrným čistiacim prostriedkom, dôkladne vypláchnite a prelejte vriacou vodou. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Niektoré čistiace prípravky môžu spôsobiť poškodenie povrchu zásobníka.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte, vymeňte ho za nový. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Zásobník zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu