DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Dojčiaci vankúš s potlačou zelená


Dojčiaci vankúš s potlačou zelená

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:43,28 €
ušetríte:10.8 EUR (25 %)
Naša cena: 32,48 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Dojčiaci vankúš s potlačou zelená

Relaxačný vankúš s potlačou FP3 (Fikuszka) "Lemon Tree" Vankúš má kladné stanovisko Ústavu matky a dieťaťa vo Varšave (č. Op-4860-63) a Certifikát zdravotnej kvality Štátneho zdravotného ústavu - Národný ústav hygieny (B-BŽ-6071-0139 /18/C).

Účel použitia produktu
Vďaka svojej štruktúre (tvaru a výplni) sa vankúš používa pri správnom polohovaní tehotných žien.
Prípravok sa odporúča používať pod hlavu a v oblasti krčnej chrbtice, ďalej pri spánku alebo poležiačky na chrbte a na boku. Vankúš odporúčajú pôrodníci a pôrodné asistentky.

U tehotných žien možno liek použiť pri nasledujúcich ochoreniach

1): Bolesť krku. Bolesť v lumbosakrálnej oblasti. Bolesť v hrudnej chrbtici. Choroby miechových nervov (radikulárne syndrómy). Gestačný edém dolných končatín. Edém dolných končatín - iný, bližšie neurčený. Žilová nedostatočnosť dolných končatín (chronická) (periférna). Vďaka prídavným šnúrkam je možné na bezpečné a správne polohovanie malého dieťaťa použiť aj vankúšik. Preto je možné produkt použiť v prípade.

2): Ťažké kŕmenie a nesprávne kŕmenie. A) Podľa Medzinárodnej štatistickej klasifikácie chorôb a zdravotných problémov, MKN-10; respektíve: M54.2, M54.5, M54.6, M54.1, O12.0, R60.9, I87.2. B) Podľa Medzinárodnej štatistickej klasifikácie chorôb a zdravotných problémov, MKN-10; respektíve: R63.3.

Popis výrobku
Zdravotnícky prostriedok Efektný vankúš (Model: FP1) je vankúš vyrobený z troch vrstiev: samostatný poťah vyrobený z pletenej bavlny (100% bavlna). Náboj je vyrobený z polyesterovej tkaniny (100% polyester). Silikonizované guličkové vlákno (100% polyester).

Vlastnosti krytu
Relaxačný vankúš s potlačou FP3 (Fikuszka) kolekcie "Lemon Tree" je vybavený bavlneným pleteným poťahom (100% bavlna), ktorý sa veľmi ľahko dáva dole a oblieka. Výrobok je vhodný na pranie v práčke na 40 °C, odstreďovanie a sušenie v sušičke. Plniace: Tisíce vlákien tvoriacich guličky dodávajú vankúšu mimoriadnu nadýchanosť a umožňujú jednoduché nastavenie vankúša do zvolenej polohy. Výplň vankúša z guličkového vlákna je veľmi pohodlná a extrémne odolná. Vôňa neutrálna (nemá vlastnú vôňu, po vypraní ľahko prevezme vôňu vášho obľúbeného pracieho prášku alebo tekutiny na pranie či plákanie). Náplň má certifikáciu STANDARD 100 od OEKO-TEX ®Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu