DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Dojčiaci vankúš Relax bavlna 190 cm biely s hviezdičkami


Dojčiaci vankúš Relax bavlna 190 cm biely s hviezdičkami

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:30,04 €
ušetríte:5.02 EUR (17 %)
Naša cena: 25,02 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Dojčiaci vankúš Relax bavlna 190 cm biely s hviezdičkami

 

Vankúš RELAX z bavlnenej látky pre mamičky a bábätká od BabyMatex je perfektný na tehotenstvo, kŕmenie i relaxáciu. Antialergické perleťové mikrogranule v ňom obsiahnuté zaisťujú správne polohovanie dieťaťa.

Počas tehotenstva
Keď sa v posledných mesiacoch tehotenstva zväčší brucho a často sa naň nedá ležať a poloha na chrbte môže spôsobiť abnormálne prekrvenie telíčka vášho bábätka, veľký originálny vankúš RELAX od BabyMatex spoľahlivo stabilizuje polohu na boku. V noci a pri bežnom odpočinku ju možno polohovať pred aj za telom. Podložením nôh a brucha dochádza k odľahčeniu chrbtice, vďaka čomu môžu budúce mamičky pohodlne spať, poloha na chrbte zase chráni pred nežiaducim prevrátením na chrbát.

Počas kŕmenia
Vankúš RELAX od BabyMatex je dokonalým pomocníkom. V prvých dňoch dojčenia sa často objavujú rôzne neduhy. Ide predovšetkým o natiahnutie chrbtových a krčných svalov a tiež o poranenie bradaviek v dôsledku zlej polohy dieťaťa. Navyše môže dochádzať k natiahnutiu dolnej časti chrbta, čo môže byť nepríjemné aj dlho po pôrode. Vankúš RELAX od BabyMatex umožní mamičkám voľné kŕmenie vďaka výraznému odľahčeniu paží, ramien, krku a chrbta. Perličková výplň udržuje mamičku a bábätko pri kŕmení v stabilnej a pohodlnej polohe bez ohľadu na to, či je bábätko kŕmené v sede alebo v ľahu. Vankúš môžete využiť aj ako oporu pre svoj chrbát, nasadiť si ho v podobe podkovy spredu aj z boku.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu