DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Športová fľaša so slamkou a viečkom 370 ml zelená


Športová fľaša so slamkou a viečkom 370 ml zelená

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:4,16 €
ušetríte:0.68 EUR (16 %)
Naša cena: 3,48 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Športová fľaša so slamkou a viečkom 370 ml zelená

 

Praktická, farebná fľaša so slamkou je určená deťom starším ako 12 mesiacov, ktoré už vedia samostatne piť. Výhody fľaše oceníte najmä pri cestovaní a prechádzkach. Profilovaný tvar uľahčuje dieťaťu držanie. Objem 370 ml.

Náhradné slamky nájdete pod číslom 56/106 v oddiele cumlíka a pítka.

 

Návod na použitie
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely (fľaša, viečko so slamkou) v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite, prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Môžete umývať v umývačke riadu. Neodporúčame umývať v umývačke riadu slamku, pretože používané umývacie prostriedky ju môžu poškodiť. Fľašu bez viečka môžete používať v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu slamku upchať.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Fľaša nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky na starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

 

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu