DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BOTANIC


Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BOTANIC

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:8,24 €
ušetríte:1.32 EUR (16 %)
Naša cena: 6,92 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BOTANIC

Nová ľahká fľaša s objemom 150ml z kolekcie BOTANIC je vyrobená z odolného borokremičitého skla. Fľaša disponuje dynamickým silikónovým cumlíkom LOVI, vďaka ktorému povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako pri dojčení a nenarušuje tak sací reflex bábätka. Minimalistický dizajn predstavuje najnovšie trendy a farby. Fľaša neobsahuje BPA.

Jediná fľaša, ktorá povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania. Obsahuje dynamický silikónový cumlík LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar (predlžuje sa). Špeciálne profilovaný tvar fľaše umožňuje správny spôsob držania. V priebehu kŕmenia sa tak fľaša pohybuje zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa. Fľaša obsahuje elastický tesniaci disk, ktorý vytvorí z fľaše praktický zásobník na uchovávanie pokrmu a viečko/hrnček s odmerkou.

 

Dynamická koncovka cumlíka vyrobená z tenšej vrstvy silikónu, predlžuje sa ako matkina bradavka.

Tvrdá, široká, tvarovaná základňa vyrobená z hrubšej vrstvy silikónu vyžaduje správne priloženie pier ako pri dojčení.

Kanáliky v cumlíku kopírujú laktačné kanáliky v prsníku, regulujú prietok a tlak mlieka v cumlíku.

Odvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik detskej koliky.

Zásobník na mlieko - obsahuje elastický tesniaci disk, vďaka ktorému fľaša slúži ako tesná nádoba na prevážanie a uchovávanie pokrmu.

Hrnček s odmerkou je bezpečnou, alternatívnou formou podávania tekutín pre novorodencov a dojčatá. Nenarušuje sací reflex dieťaťa.  

     

                                                                                 

Návod na použitie dojčenskej fľaše
Pred prvým a každým ďalším použitím výrobok vyčistite, z hygienických dôvodov sterilizujte fľašu aj všetky jej diely vyvarením vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Dlhšie vyváranie alebo príliš tvrdá voda môžu spôsobiť vznik vápenatých usadenín. Čistite pred každým použitím. Fľašu a jej diely dôkladne umyte a sterilizujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vyvarte vo vriacej vode. Po použití fľašu a cumlík zbavte zvyškov pokrmu, vypláchnite a umyte horúcou vodou. Fľašu môžete umývať v hornej časti umývačky riadu, maximálna teplota umývania 65 °C.

Návod na použitie cumlíka
Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode asi 5 minút. Čistite pred každým použitím. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Neodporúčame umývať v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu cumlík poškodiť. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia alebo oslabenia, cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa nemôže cumlík správne odvzdušňovať. Skontrolujte, či pokrm nevyteká z pod skrutkovacieho viečka. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jej zničenie. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja ani v sterilizačných prostriedkoch dlhšie ako je odporúčané - môžu spôsobiť oslabenie cumlíka. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 2 mesiacoch.

Informácie k celému výrobku
Možno používať v mikrovlnnej rúre. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Pri vyberaní sklenenej fľaše z mikrovlnnej rúry vždy použite kuchynskú ochrannú rukavicu. Ovocné šťavy alebo čaje môžu zafarbiť fľašu alebo cumlík, čo však nemá vplyv na ich funkčnosť. Neohrievajte v rúre na pečenie, nenechávajte na horúcom sporáku. Neuchovávajte na slnečnom mieste, na vlhkom mieste alebo blízko tepelných zdrojov. UPOZORNENIE: Značka LOVI odporúča dojčenie ako najlepšiu a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenia dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskou sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu iba v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostačujúce.

Sklenená fľaša zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu