DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER holka


Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER holka

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:8,68 €
ušetríte:1.44 EUR (17 %)
Naša cena: 7,24 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER holka

Nová ľahká fľaša s objemom 150ml z kolekcie BABY SHOWER je vyrobená z odolného borokremičitého skla. Fľaša disponuje dynamickým silikónovým cumlíkom LOVI, vďaka ktorému povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako pri dojčení a nenarušuje tak sací reflex bábätka. Fľaša neobsahuje BPA. Špeciálne profilovaný tvar fľaše umožňuje správny spôsob držania. Fľaša obsahuje elastický tesniaci disk, ktorý vytvorí z fľaše praktický zásobník na uchovávanie pokrmu a viečko/hrnček s odmerkou.

Je bezpečná pri kombinácii s dojčením:
- ochrana prirodzeného sacieho reflexu
- zachovanie prirodzeného rytmu sania dieťaťa
- aktívna práca svalov pier a jazyka ako pri dojčení
- koordinácia sania, prehĺtania a dýchania ako pri dojčení
- Diamond Glass
- ľahké sklo bez postranného švu, veľmi odolné proti poškodeniu, veľmi dobre znáša vysoké teploty pri sterilizácii.

Návod na použitie dojčenskej fľaše
Pred prvým a každým ďalším použitím výrobok vyčistite, z hygienických dôvodov sterilizujte fľašu aj všetky jej diely vyvarením vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Dlhšie vyváranie alebo príliš tvrdá voda môžu spôsobiť vznik vápenatých usadenín. Čistite pred každým použitím. Fľašu a jej diely dôkladne umyte a sterilizujte v parnom/elektrickom sterilizátore alebo vyvarte vo vriacej vode. Po použití fľašu a cumlík zbavte zvyškov pokrmu, vypláchnite a umyte horúcou vodou. Fľašu môžete umývať v hornej časti umývačky riadu, maximálna teplota umývania 65 °C.

Návod na použitie cumlíka:
Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode asi 5 minút. Čistite pred každým použitím. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Neodporúčame umývať v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu cumlík poškodiť. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte kvalitu cumlíka. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa nemôže cumlík správne odvzdušňovať. Skontrolujte, či pokrm nevyteká z pod skrutkovacieho viečka. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jej zničenie.  Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 2 mesiacoch. 

Informácie k celému výrobku:
Možno používať v mikrovlnnej rúre. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Pri vyberaní sklenenej fľaše z mikrovlnnej rúry vždy použite kuchynskú ochrannú rukavicu. Ovocné šťavy alebo čaje môžu zafarbiť fľašu alebo cumlík, čo však nemá vplyv na ich funkčnosť. Neohrievajte v rúre na pečenie, nenechávajte na horúcom sporáku. Neuchovávajte na slnečnom mieste, na vlhkom mieste alebo blízko tepelných zdrojov.

Sklenená fľaša zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu