DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Termoska nerezová Delux s termoobalom 500 ml strieborná


Termoska nerezová Delux s termoobalom 500 ml strieborná

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:21,59 €
ušetríte:3.59 EUR (17 %)
Naša cena: 18,00 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Termoska nerezová Delux s termoobalom 500 ml strieborná

 

Exkluzívna banka na nápoje 500 ml s povrchom s chrómovým efektom a kvalitným izotermickým vreckom - luxusná sada!

Najdôležitejšie vlastnosti:

  • veľmi účinný - udržuje požadovanú teplotu po dobu 24 hodín maximálnu odolnosť a účinnosť vďaka 3 izolačným vrstvám nerezová oceľ (304) dvojvrstvová s vákuovou komorou ventil proti odkvapkávaniu / úniku výnimočnú kvalitu ideálny pre detskú výživu systém ľahkého nalievania kvapaliny izotermický vak súčasťou dodávky perfektné, aby ste ho vzali so sebou, nech ste kdekoľvek,
  • jednoduché čistenie - prvky je možné ľahko demontovať a vyčistiť Miniland deluxe termoska je extrémne odolná voči vonkajším teplotám a efektívne udržuje teplo vďaka dvojitej stene z nerezovej ocele, exkluzívnej hliníkovej vrstve a vákuovej komore.

Dodatočná vrstva izolácie, ktorú zaisťuje izotermická prepravná taška, chráni termosku ešte viac pred zmenami okolitej teploty, čo následne udržuje teplotu nápojov ešte dlhšie. Detské jedlá sú vždy pripravené. Rodičia môžu pripraviť jedlo pre dieťa doma a vziať si ho kamkoľvek vďaka taške s uchom, ktorú je možné pripevniť na vozík - deluxe termoska sa tak skvele hodí na cestovanie alebo ponechanie dieťaťa v starostlivosti inej osoby. Materiály výnimočnej kvality Fľaše deluxe sú vyrobené z nerezovej ocele 18/8 (oceľ 304), ktorá má veľmi nízku tepelnú vodivosť a veľmi dobrú odolnosť voči vysokým teplotám, čo je najvhodnejší materiál na skladovanie potravín. Prepravná taška je navyše vyrobená z veľmi odolných materiálov, ktoré zlepšujú ochranu termosky proti oderu a tiež ju chránia pred nárazmi a poškriabaním. Jednoduchý systém nalievania. Odpadá možnosť rozliatia kvapky tekutiny vďaka systému ľahkého nalievania a systému otvárania a zatvárania termosky kliknutím a bez nutnosti odskrutkovania vnútorného viečka. Odnímateľné súčasti na ľahké čistenie. Viečko termosky, ktorú je možné použiť ako malý kelímok, aj ventil sú odskrutkované, čo uľahčuje čistenie všetkých prvkov.

Bez BPA Výrobok je 100% bez bisfenolu A.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu