DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cestovná športová fľaša so slamkou a viečkom SO COOL Melón 400 ml ružová


Cestovná športová fľaša so slamkou a viečkom SO COOL Melón 400 ml ružová

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:5,12 €
ušetríte:0.84 EUR (16 %)
Naša cena: 4,28 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cestovná športová fľaša so slamkou a viečkom SO COOL Melón 400 ml ružová

 

Praktická farebná fľaša s potlačou MELOUN, so silikónovou nevylievacou slamkou a viečkom je určená pre deti staršie ako 12 mesiacov, ktoré už vedia samé piť. Je ideálny na cestovanie alebo prechádzky. Deti si fľašu môžu zavesiť na rameno a nosiť samy. Fľaša neobsahuje BPA. Mäkká silikónová slamka je bezpečná pre citlivé detské ďasná. Membrána v slamke zabraňuje vytekaniu tekutiny pokiaľ je fľaša nesená dnom nahor alebo je upustená. Tekutina vyteká iba vtedy, ak dieťa saje zo slamky. Prietok tekutiny závisí od intenzity sania dieťaťom. Silikónová slamka je spojená s plastovou slamkou, ktorá vedie na dno fľaše a uľahčuje vypitie nápoja. Slamka nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Fľaša je vyrobená z bezpečného materiálu, ktorý je odolný proti poškodeniu. Viečko chráni náustok pred znečistením. Úchyt umožňuje pripevnenie fľaše ku kočíku alebo opasku. Objem 400 ml. Fľaša neobsahuje BPA.

Náhradné slamky nájdete pod číslom 56/106 v oddiele cumlíka a pítka.
 

Návod na použitie
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozmontované diely (fľaša, skrutkovacie viečko, plastovú slamku, silikónovú slamku, úchyt, viečko) v teplej vode šetrným umývacím prostriedkom a dôkladne opláchnite horúcou vodou. Nevyvárajte. Husté tekutiny (napr. šťavy s kúskami ovocia) môžu upchať otvory vo ventile.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj preslúžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Slamka nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Fľaša zodpovedá požiadavkám
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky na starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

 

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu