DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Tréningový hrnček CUTE ANIMALS so silikónovým náustkom a úchytmi 320 ml tyrkysová


Tréningový hrnček CUTE ANIMALS so silikónovým náustkom a úchytmi 320 ml tyrkysová

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:5,68 €
ušetríte:0.96 EUR (17 %)
Naša cena: 4,72 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Tréningový hrnček CUTE ANIMALS so silikónovým náustkom a úchytmi 320 ml tyrkysová

 

Tréningový hrnček so silikónovým náustkom, ktorý nedráždi citlivé detské ďasná. Široké hrdlo umožňuje ľahké plnenie hrnčeka a viečko zaisťuje hygienickú ochranu pítka a uzavretie hrnčeka. Úchyty uľahčujú držanie hrnčeka v malých detských ručičkách. Je vhodný pre deti staršie ako 6 mesiacov. Po demontáži úchytov sa hrnček zmení na pohárik pre staršie deti. Objem 320 ml. Hrnček neobsahuje BPA.

Náhradie náustok nájdete pod číslom 56/600 v oddiele - cumlíky a pítka.

 

Návod na použitie hrnčeka
Šetrným umývacím prostriedkom umyte a dôkladne opláchnite horúcou vodou.
Nevyvárajte. Po použití očistite hrnček a náustok od zvyškov pokrmu, vypláchnite a dôkladne umyte. Hrnček môžete umývať v umývačke riadu (max. 65 °C). Neodporúčame umývať v umývačke riadu náustok, pretože používané umývacie prostriedky ho môžu poškodiť. Hrnček môžete bez viečka a úchytov používať v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť hrnček otvorený. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Tvrdá voda, ovocné šťavy alebo čaj môžu hrnček zafarbiť alebo zanechať usadeniny, čo však nemení jeho vlastnosti.

Návod na použitie pítka
Pred prvým a každým ďalším použitím umyte náustok v teplej vode a potom ho sterilizujte vo vriacej vode asi 5 minút. Nikdy nepoužívajte na sterilizáciu žiadne chemické ani dezinfekčné prostriedky. Pred každým použitím náustok dôkladne skontrolujte, najmä vtedy, keď už má dieťa zúbky. Natiahnite náustok všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia alebo oslabenia materiálu vymeňte náustok za nové. Z bezpečnostných a hygienických dôvodov odporúčame náustok vymeniť max. po 2 mesiacoch.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby.
Nikdy nepoužívajte náustok ako cumlík. Nikdy náustok nedierujte ani nezväčšujte otvormi v náustku, môžete spôsobiť jeho zničenie a/alebo zadusenie dieťaťa droliacim sa materiálom. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sanie tekutín môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Husté tekutiny (napr. šťavy s kúskami ovocia) môžu upchať otvory v náustku. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Hrnček zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,

EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky na starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu