DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Nevylievací hrnček kravička 250 ml s úchytmi čierna


Nevylievací hrnček kravička 250 ml s úchytmi čierna

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:4,48 €
ušetríte:0.76 EUR (17 %)
Naša cena: 3,72 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Nevylievací hrnček kravička 250 ml s úchytmi čierna


Haberman pre Canpol babies je kolekcia nevylievacích hrnčekov, ktorá je vytvorená anglickou matkou Mandy Haberman, ktorá vytvorila prvé nevylievacie hrnčeky vôbec! Pretože ju znepokojovalo, že z hrnčekov s náustkom neustále vyteká tekutina na pohovku, navrhla prvý revolučný hrnček, z ktorého sa už tekutina nevylievala. Za návrh hrnčeka dostala zlatú medailu Global Women Investors and Innovators Network. Teraz sa Mandy Haberman stala členkou spolku matiek Canpol babies a jej skvelé hrnčeky predstavujeme v novej kolekcii Haberman pre Canpol babies. Hrnček „Kravička“ je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies.
Nevylievací hrnček s unikátnym ventilom Anywaycup a originálnou protišmykovou potlačou uľahčuje výučbu samostatného pitia. Profilované protišmykové úchyty uľahčujú držanie v detských ručičkách. Protišmykové dno chráni pred kĺzaním po doske stola. Hrnček sa skladá iba z dvoch častí - hrnčeka a viečka s nevylievacím ventilom. Obsahuje unikátny nevylievací ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Dodáva sa v šiestich farbách s originálnym vzorom. Odporúčame pre deti staršie ako 9 mesiacov. Objem 250 ml.

  • Nevylievací náustok uľahčuje dieťaťu výučbu samostatného pitia a chráni obsah hrnčeka pred rozlievaním.
  • Gumové protišmykové úchyty uľahčujú držanie hrnčeka v malých ručičkách.
  • Gumové protišmykové tvarované široké dno zaisťuje výbornú stabilitu hrnčeka.
  • Dobre sa udržuje v čistote.

Návod na obsluhu
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely v teplej vode šetrným umývacím prípravkom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nevyvárajte! Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Môžete umývať v hornej polovici umývačky riadu – jednotlivé diely môžu zmeniť farbu. Vždy sa presvedčte, že náustok a ventil sú dôkladne vyčistené (čistite šetrne kefkou na čistenie cumlíkov). Nepretláčajte cez otvory v náustku žiadne predmety, môžete spôsobiť netesnosti. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu náustok upchať. Hrnček môžete bez viečka používať v mikrovlnnej rúre (max. výkon 440W, max. doba ohrevu 2 minúty). Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť hrnček otvorený. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Nerovnomerná teplota tekutiny predstavuje nebezpečenstvo obarenia dieťaťa.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sanie nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Hrnček zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky na starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu