DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Detský hrnček učiaci 230 ml 4+ čierna


Detský hrnček učiaci 230 ml 4+ čierna

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:8,36 €
ušetríte:1.4 EUR (17 %)
Naša cena: 6,96 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Detský hrnček učiaci 230 ml 4+ čierna

 

Ideálne, keď sa vaše dieťa učí piť z hrnčeka. Má mäkký nerozliatý náustok, ktorý zabraňuje rozliatiu nápoja, čo je praktické najmä pre aktívny životný štýl vášho dieťaťa. Veľmi pohodlné nekĺzavé rukoväte uľahčujú držanie šálky v držadlách. Sieťový mixér v hrnčeku je inovatívne riešenie, ktoré čaká na patent, vďaka ktorému môžete spoločne s dieťaťom pripravovať nápoje rôznych príchutí. Dajte svojmu dieťaťu obľúbené ovocie do šálky, zalejte vodou a pretrepte, a získate lahodný, zdravý, prírodne ochutený nápoj. Sieťový mixér navyše zastaví čiastočky ovocia a chráni náustok pred upchatím.

Nepotékající pohár Twistshake: Má široký otvor v hornej časti šálke, čo výrazne uľahčuje jeho čistenie. Má mäkký náustok, ktorý je ideálny pre deti, ktoré začínajú piť z hrnčeka. Vďaka pohodlným protišmykovým držadlám si to dieťa pohodlne drží. Vyrobené z najkvalitnejšieho polypropylénu. Spĺňa požiadavky európskej normy EN-14350. Neobsahuje ftaláty BPA, BPS, BPF, DEHP - je bezpečný pre vaše dieťa i pre vás. Vhodné do umývačky. Určené pre deti staršie ako 4 mesiace.

Stavte na originalitu - Twistmix - vytvorte si svoj vlastný hrnček Twistshake. Švédska značka umožňuje kombinovať diely z farebných designov šálok Twistshake. Popustite uzdu svojej fantázii! Alebo si možno vaše dieťa vytvorí svoju obľúbenú farebnú verziu?

Sada Twistshake obsahuje:
- kryt,
- chráni náustok pred znečistením nerozliatý náustok s držadlami,
- sitko,
- mixér,
- účinne drví ovocie a chráni náustok pred upchatím.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu