DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Hryzátko Squirrel zelená


Hryzátko Squirrel zelená

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:9,28 €
ušetríte:1.56 EUR (17 %)
Naša cena: 7,72 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Hryzátko Squirrel zelená

 

Mäkké silikónové hryzátko pre bábätko v tvare veselej veveričky. Hryzátko pre deti v podobe písmena "S" bábätko zaujme a ochráni ho pred udusením. Rôzne štruktúry hryzátok masírujú jemné ďasná a tíšia bolesť pri prerezávaní zúbkov. Hryzátko pre bábätko je vyrobené v správnom tvare a veľkosti, vďaka čomu sa ideálne hodí do drobných rúčok. Možno ním podávať aj napr. kaše a pyré. Tvar veveričky a jej farby povzbudia vašu ratolesť k hre. Hryzátko pre bábätká je bezpečné a ľahko sa žuje aj vychladnuté. Môžete ho používať v umývačke riadu, mikrovlnnej rúre aj mrazničke.

Vlastnosti hryzátka: atraktívny vzhľad, hryzátko je mäkké a pružné, má upokojujúci účinok na ďasná dieťaťa, možno tiež podávať napr. kaše a pyré, perfektný tvar a veľkosť pre uchopenie, rôzne textúry, hryzátko pre dojčatá zmierňuje bolesť ďasien pri prerezávaní zúbkov, možnosť umývania v umývačke riadu a skladovaní v mrazničke, bezpečné pre dieťa bez BPA, ftalátov.

Rozmery hryzátka:
- šírka 5,7 cm,
- výška 11,5 cm,
- 1 cm hrubý.

Veľkosť balenia:
- šírka 11 cm,
- výška 21 cm,
- hĺbka 3,5 cm.

Mömbella® je bezpečnou a pohodlnou záchranou pre vaše bábätko, pretože v každej fáze výroby je silikónové hryzátko kontrolované v súlade s platnými a obmedzujúcimi normami výkonu. Prerezávanie zúbkov je náročné obdobie pre každé bábätko, obvykle prvé príznaky zaznamenávame od siedmeho do ôsmeho mesiaca života. Bolesť s tým spojená je rôznorodá, ale jedno je isté, svojmu drobcovi môžete uľaviť. Silikónové hryzátko pomáha vášmu dieťaťu prekonať obdobie prerezávania zúbkov. Jeho zaujímavý tvar, textúra a farby navyše pozitívne pôsobia na duševný vývoj. Silikónové hryzátko vďaka svojej zaujímavej forme odvádza pozornosť dieťaťa a umožňuje mu zabudnúť na nepríjemnú bolesť spojenú s prerezávaním zúbkov.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu