DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cumlík SOFT 6-18 m 2 ks pre dievčatko


Cumlík SOFT 6-18 m 2 ks pre dievčatko

Dostupnost: skladom 1ks
Bežná cena:9,27 €
ušetríte:1.55 EUR (17 %)
Naša cena: 7,72 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cumlík SOFT 6-18 m 2 ks pre dievčatko

 

Extrémne mäkký cumlík pre citlivú detskú pokožku. Starajte sa o citlivú pokožku vášho dieťaťa pomocou cumlíka Philips Avent Ultra Soft. Jeho super mäkký, pružný štít sleduje kontúry tvárou vášho dieťaťa, zanecháva menej stôp a znižuje riziko podráždenia, čo vášmu dieťaťu poskytuje príjemnejší zážitok z cumlíka. Flexibilné štít poskytuje pohodlné nosenie. Extrémne mäkké a pružné 6-18 mesiacov. Ortodontické, bez BPA 2 kusy v balení. Mäkký, pružný štít zanecháva na pokožke menej stôp a znižuje riziko podráždenia.

Citlivá pokožka vyžaduje zvláštnu starostlivosť. Naše štítová technológia umožňuje bradavke pohodlne sledovať prirodzené krivky tváre vášho dieťaťa. Vďaka tomu redukuje stopy a podráždenie pokožky. Zaoblený ciferník poskytuje mimoriadne pohodlie každý deň. Náš zaoblený štít minimalizuje tlak, čo vášmu dieťaťu umožňuje príjemnejšie používanie cumlíka, jemnejší na lícach. Milujú deti po celom svete.

* Spýtali sme sa mamičiek, ako ich malé deti reagujú na naše textúrované silikónové bradavky. V priemere 98% odpovedalo, že ich dieťa prijíma bradavky Philips Avent Ultra Soft a Ultra Air.

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu