DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 6+ 1ks IRON


Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 6+ 1ks IRON

Dostupnost: do 5 dnů
Naša cena: 6,12 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 6+ 1ks IRON

 

Jednoduchosť a elegancia, tj. klasika v retro štýle, sú charakteristikou dánskych cumľov BIBS. Cumľom, veľkosť M, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre dojčatá od 6 do 12 mesiacov. V súčasnej dobe je guma materiálom, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú, z ktorého sa vyrábajú cumlíky pre dojčatá. Bradavky BIBS sú odolné, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa cíti, ako by sanie na matkinom prsníku s primeranou ventiláciou počas sania. Puzdro bolo profilované tak, aby sa nedotýkalo úst a brady dieťaťa, čím zabráni začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším infekciám kože. Kryt má tiež otvory, takže dieťa ľahko dýcha, zatiaľ čo drží cumlík v ústach. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonantológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia vhodná pre daný vývojový vek dieťaťa.

Cumlíky z organickej gumy možno používať na dojčatá od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS z organického kaučuku 100% bezpečné 100% organickej BPA 0% Bez PVC 0% bez ftalátov 0%. Prečo si vybrať ekologický cumlík? Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk z hevea, ale pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť možným alergickým reakciám a v prípade ich výskytu vymeňte bradavku za lekársku silikónovou bradavku.

INFORMÁCIE
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, ako je BPA. Spĺňa požiadavky (EÚ) č. 321/2011. Výrobok je vyrobený v Dánsku.

ZLOŽENIE
- cumlík: 100% prírodný kaučuk Hevea
- kryt: polypropylén (PP)

ROZMERY
- priemer špičky: 15 mm
- priemer stĺpika: 10 mm
- výška bradavky Hevea guma: 30 mm
- priemer ciferníku: 45 mm

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu