DOPRAVA
ZADARMO

k nákupu
nad 167 EUR

K doprave zadarmo chýba 167 EUR

Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 1 ks 18+ tmavo sivá


Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 1 ks 18+ tmavo sivá

Dostupnost: do 5 dnů
Bežná cena:6,80 €
ušetríte:1.12 EUR (16 %)
Naša cena: 5,68 €


Vložiť do nákupného zoznamu

Vytlačiť Poslať dotaz

Cumlík prírodný kaučuk guľatý čerešňa 1 ks 18+ tmavo sivá

 

Jednoduchosť a elegancia, teda klasika v retro štýle, to sú vlastnosti dánskych cumľov BIBS. Cumlík veľkosti L z organického prírodného kaučuku, vhodný pre dojčatá od 18 mesiacov. V súčasnej dobe je materiálom, ktorý si mamičky najčastejšie vyberajú, guma, z ktorej sa vyrábajú cumlíky pre dojčatá. Bradavky BIBS sú trvanlivé, mäkké a pružné, vďaka čomu sa dieťa pri saní cíti, ako by salo matkin prsník s adekvátnou ventiláciou. Obal bol profilovaný tak, aby sa nedotýkal úst a brady dieťaťa, čím sa zabráni začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym erupciám alebo vážnejším infekciám kože. Kryt má tiež otvory, takže dieťa ľahko dýcha, zatiaľ čo drží cumlík v ústach. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia zodpovedajúca danému vývojovému veku dieťaťa. Cumlíky z organickej gumy možno použiť na dojčatá od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS vyrobených z organického kaučuku a 100% bezpečné 100% organické Bez BPA 0% Bez PVC 0% bez ftalátov 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo si vybrať organický cumlík z hevea?
Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto je netoxický a nealergénny. Veľmi málo detí je alergických na prírodný kaučuk hevea, avšak pri prvom použití venujte zvláštnu pozornosť prípadným alergickým reakciám a ak sa vyskytnú, vymeňte bradavku za lekársku silikónovou bradavku.

INFORMÁCIE
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Výrobok je prírodný a neobsahuje ropné toxíny, ako je BPA. Spĺňa požiadavky európskeho (EÚ) č. 321/2011. Výrobok je vyrobený v Dánsku

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodná guma Hevea Poťah: polypropylén (PP)

ROZMERY
Priemer špičky: cca 19 mm
Priemer stĺpika: cca 14 mm
Výška bradavky
Hevea: približne 32 mm
Priemer ciferníku: 45 mm

NÁVOD NA POUŽITIE
Pred prvým použitím produkt umyte a potom nalejte vriacu vodu na 5 minút. Potom ho vyberte a nechajte vychladnúť. Pred každým použitím cumlík umyte v mydlovej vode a nechajte uschnúť. Výrobok nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Výrobok nie je vhodný pre mikrovlnnú sterilizáciu. Cumlík by mal byť z bezpečnostných a hygienických dôvodov vymieňaný každých 30 dní [intenzívneho používanie] až 60 dní [príležitostného použitia].

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+421) 944 702 655

Odoberajte akčné ponuky

Máte záujem o zasielanie noviniek týkajúcich sa
našeho webu www.bambilon.sk? Informujte
sa vďaka e-mailovému newslettera ako prvý.

 

Kliknite v detaile produktu na

a pridajte si ho do svojho nákupného zoznamu